Wpis z mikrobloga

@festiwal_otwartego_parasola: Shrek pod tym względem akurat kłamie, to logiczne że jak koleś ma swój zamek i własne królestwo to może mieć 120 cm i tak znajdzie laskę

chociaż w sumie Fiona sama była księżniczką, więc zamki jej nie obce, jakby zabrał sobie jakąś prostą dziołchę ze wsi, ewentualnie jakąś tfu, szlachciankę bez tytułu księżniczki, to inna sprawa
@Gaya_Deguchi: no nie powiesz mi że chciałabyś grubego brzydkiego 162 cm kolesia xD

oczywiście, że każda ma swój ideał typu przystojny, wysportowany, najlepiej 187+, tylko że większość takich księżniczek zderza się potem z rzeczywistością i zauważa, ze wszystkie ciacha są pobrane przez jej ładniejsze koleżanki xD

zresztą, znam kilkunastu samotnych facetów i radza sobie całkiem dobrze, jeden ma nawet dwie firmy, a co najlepsze znam jedną samotną różową, która mam wrażenie
chciałabyś grubego brzydkiego 162 cm kolesia xD


@niochland: nie, bo ja mam 174cm :)
ja też mam swój typ ideału, z wyglądu, ale to nie jest tak, że tylko Brad Pitt albo Gosling do niego pasuje (akurat Pitt jest przystojny, ale mnie nie pociąga a Goslinga w ogóle uważam za aseksualnego)
podejrzewam, że niejeden mający się za brzydkiego przegrywa w moich oczach będzie najpiękniejszy
(ale ja jestem dziwna)
do tego, kojarzę
nie, bo ja mam 174cm :)


@Gaya_Deguchi: czyli jakby miał 165 ale był piękny z charakteru to nadal nie? no czyli tak jak myślałem xD
ja tam sam jestem niski i mam w dupie czy ktoś tam mówi że wolałby wysokiego samca alfa z twarzą Pitta, ale też nikogo nie szkaluje z tego powodu, bo każdy ma swoje widzimisie i idealny typ partnera
po prostu płytkie jest dla mnie szkalowanie kogoś
@Gaya_Deguchi: tak jak ja- 175 cm wzrostu, niższy facet raczej odpada... ale to jedyny warunek. Podobają mi się różni faceci- współlokator z lekką nadwagą mojego wzrostu, mam kumpla, który jest wysoki, strasznie chudy i wygląda z twarzy trochę jak niemowlę ( ͡° ͜ʖ ͡°) moje koleżanki śmieją się i mówią że wygląda jak szczur, a dla mnie jest przystojniejszy od samego Brada Pitta XD
czyli jakby miał 165 ale był piękny z charakteru to nadal nie? no czyli tak jak myślałem xD


@niochland: właśnie nie (u mnie raczej dyskwalifikacją jest "gruby")
jeśli 165cm stałby się piękny z charakteru to jego wzrost nie miałby znaczenia
i tak nie przepadam za obcasami

mnie też wkurza to wykopowe wmawianie gościom, że są nikim ze względu na wzrost
nie wiem kto to wymyślił
patrząc na niego i mając brzydkie myśli czuje się jak pedofil


@matka_wszystkich_psow: o matko, miewam podobnie czasami, aż mi głupio :D
dokładnie, nie jeden nawet nie wie, że gdzieś istnieje jakaś różowa, która ma nieczyste myśli patrząc na niego
i jakby się dowiedział, też by się zastanawiał "ale kutwa dlaczego? przeca nie jestem Brad Pitt?!" :D
@matka_wszystkich_psow: @Gaya_Deguchi: To dam wam protip xD niezależnie od tego czy dziewczyna podoba się facetowi czy facet dziewczynie, jeśli ta osoba jest "cichą fanką/fanem" i nie daje żadnych sygnałów świadczących o tym że jakaś osoba się jej podoba, to szanse na to że druga osoba pomyśli o tej pierwszej tak samo są praktycznie zerowe.

Nie wiem czemu ludzie mają takie myślenie, ale to tak nie działa:

"ale on mi się