Wpis z mikrobloga

@festiwal_otwartego_parasola: Shrek pod tym względem akurat kłamie, to logiczne że jak koleś ma swój zamek i własne królestwo to może mieć 120 cm i tak znajdzie laskę

chociaż w sumie Fiona sama była księżniczką, więc zamki jej nie obce, jakby zabrał sobie jakąś prostą dziołchę ze wsi, ewentualnie jakąś tfu, szlachciankę bez tytułu księżniczki, to inna sprawa
  • Odpowiedz
@Gaya_Deguchi: no nie powiesz mi że chciałabyś grubego brzydkiego 162 cm kolesia xD

oczywiście, że każda ma swój ideał typu przystojny, wysportowany, najlepiej 187+, tylko że większość takich księżniczek zderza się potem z rzeczywistością i zauważa, ze wszystkie ciacha są pobrane przez jej ładniejsze koleżanki xD

zresztą, znam kilkunastu samotnych facetów i radza sobie całkiem dobrze, jeden ma nawet dwie firmy, a co najlepsze znam jedną samotną różową, która mam
  • Odpowiedz
chciałabyś grubego brzydkiego 162 cm kolesia xD


@niochland: nie, bo ja mam 174cm :)
ja też mam swój typ ideału, z wyglądu, ale to nie jest tak, że tylko Brad Pitt albo Gosling do niego pasuje (akurat Pitt jest przystojny, ale mnie nie pociąga a Goslinga w ogóle uważam za aseksualnego)
podejrzewam, że niejeden mający się za brzydkiego przegrywa w moich oczach będzie najpiękniejszy
(ale ja
  • Odpowiedz
nie, bo ja mam 174cm :)


@Gaya_Deguchi: czyli jakby miał 165 ale był piękny z charakteru to nadal nie? no czyli tak jak myślałem xD
ja tam sam jestem niski i mam w dupie czy ktoś tam mówi że wolałby wysokiego samca alfa z twarzą Pitta, ale też nikogo nie szkaluje z tego powodu, bo każdy ma swoje widzimisie i idealny typ partnera
po prostu płytkie jest dla mnie szkalowanie kogoś ze względu na wzrost, bo tak jak grubas może schudnąć, jakiś tłustołby może myć włosy, albo jakąś super kurację zrobić, zakolarz może zrobić przeszczep włosów, to jednak na bycie niskim póki co nic nie wymyślono
  • Odpowiedz
@Gaya_Deguchi: tak jak ja- 175 cm wzrostu, niższy facet raczej odpada... ale to jedyny warunek. Podobają mi się różni faceci- współlokator z lekką nadwagą mojego wzrostu, mam kumpla, który jest wysoki, strasznie chudy i wygląda z twarzy trochę jak niemowlę ( ͡° ͜ʖ ͡°) moje koleżanki śmieją się i mówią że wygląda jak szczur, a dla mnie jest przystojniejszy od samego Brada Pitta XD
  • Odpowiedz
czyli jakby miał 165 ale był piękny z charakteru to nadal nie? no czyli tak jak myślałem xD


@niochland: właśnie nie (u mnie raczej dyskwalifikacją jest "gruby")
jeśli 165cm stałby się piękny z charakteru to jego wzrost nie miałby znaczenia
i tak nie przepadam za
  • Odpowiedz
patrząc na niego i mając brzydkie myśli czuje się jak pedofil


@matka_wszystkich_psow: o matko, miewam podobnie czasami, aż mi głupio :D
dokładnie, nie jeden nawet nie wie, że gdzieś istnieje jakaś różowa, która ma nieczyste myśli patrząc na niego
i jakby się dowiedział, też by się zastanawiał "ale kutwa dlaczego? przeca nie jestem Brad Pitt?!" :D
  • Odpowiedz
@matka_wszystkich_psow: @Gaya_Deguchi: To dam wam protip xD niezależnie od tego czy dziewczyna podoba się facetowi czy facet dziewczynie, jeśli ta osoba jest "cichą fanką/fanem" i nie daje żadnych sygnałów świadczących o tym że jakaś osoba się jej podoba, to szanse na to że druga osoba pomyśli o tej pierwszej tak samo są praktycznie zerowe.

Nie wiem czemu ludzie mają takie myślenie, ale to tak nie działa:

"ale on mi się podoba, gdyby tylko zrobił pierwszy ruch i był bardziej śmiały..."
"ale ona mi się podoba, ciekawe
  • Odpowiedz