Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki jestem z różową 7 miesięcy. Ona nie ma niestety tatę, zmarł kilka lat wcześniej. Wczoraj poznałem przyjaciół rodziny z drugiego końca polski, wydawało mi się że będą w porządku, dużo o nich słyszałem. Przyjaciele teściowej to 50 letni facet, jego żona i ich 20 letni syn. Syna polubiłem, bo to całkiem spoko chłopak. Matkę chłopaka nie znam, a Ojca miałem okazje poznać. Typ człowieka, który gardzi ludźmi, rzuca obleśnymi żartami w kierunku moim i mojej różowej. Rzuca mi wyzwania bo on teraz mnie ocenia. Patrzy na każde słowo jakie wypowiem, krytykuje moją osobe, i w razie jak mi się tylko noga powinie to będę miał do czynienia z nim. Moja różowa mieszka w małym domku, jako facet często pomagam im w drobnych naprawach domowych, sam dom ma pewien potencjał na remont, ale ja w nim nie mieszkam i w przyszłości w razie gdybym z różową się ochajtał to mieszkalibyśmy w moim domu. Ten "Przyjaciel domu" żąda, że jak przyjedzie następnym razem mam zrobić cały remont domu, #!$%@? wszystko od podstaw i jak będzie źle to mnie #!$%@?. Sam jestem w trakcie remontu mojego domu, który spokojnie pożre moje wszystkie oszczędności i teraz żyje z myślą, że muszę skupić się na domu teściowej, która już wcześniej poinformowała mnie, że z moją dziewczyną nie zamieszkamy w jej domu (mi to całkiem odpowiada). Mirki mam 25 lat, a ten gościu ponad 50. Jestem dla niego szczylem, więc ciężko jest mu odpyskować ale sam jestem osobą, która nie chowa głowy w piasek. Różową Kocham i ona cały czas przeprasza mnie za niego, tylko nie wiem kiedy sam wybuchnę, czuje że się to zbiera we mnie. Powiedzcie co zrobilibyście na moim miejscu?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 36
Moze to co powiem bedzie kontrowersyjne, ale nie mozesz go po prostu... zignorowac? xD


@Zdradzony_O_Swicie: Kolejny z filozofią "głupszemu należy ustępować"?
XD
Definitywnie najgłupsza metoda na świecie!

Przecież to tylko da mu przyzwolenie na przesuwanie granicy w testowaniu cierpliwości OPa. Takich cwaniaczków trzeba ripostować, bo wejdą na głowę i się nigdy nie odczepią, a ty proponujesz "ignorowanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)