Wpis z mikrobloga

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Jak podaje na swoim oficjalnym Twitterze redakcja tygodnika "NIE" tuż po godzinie 5:00 w wieku 84 lat zmarzł Jerzy Urban - redaktor naczelny tygodnia, rzecznik rządu w okresie PRL, publicysta i hedonista. Jerzy Urban zmarzł z powodu niespodziewanych, jak na miesiąc maj, niskich temperatur.
rozowazielona - Z OSTATNIEJ CHWILI:

Jak podaje na swoim oficjalnym Twitterze redakcj...

źródło: comment_2N9uQS0U30xfFm8bzlGviSkPp9LMzGsw.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rozowazielona: będę płakał po urbanie, wybitny człowiek, intelektualista, lewak, myśliciel, troll, publicysta. Wciąga całą prawicę nosem i zostaje im tylko robienie hau-hau, a Urban jedzie dalej. Nie będzie już drugiego tak wybitnego człowieka.
  • Odpowiedz
@rozowazielona: szanuje za przebiegłość bo chociaż czytałem z najwyższą podejrzliwością, to z każdym słowem wiarygodnie skleconego i celowo długiego zdania rósł mój niepokój, póki mój wzrok od razu analizujący zarzutkę literka po literce nie dotarł do tego "z".
  • Odpowiedz
@lewy__sierpowy: Spawacz z Kiszczakiem go powołali w niebyt lewackiej otchłani. Ich miejsce pochówku jest na terenie Rosji, tylko nawet Putin gardzi szmaciarzami i zdrajcami( ͡° ͜ʖ ͡°) Czas na robaczki...lub ogień krematoryjny.
  • Odpowiedz