Wpis z mikrobloga

@MrSknerus: @kuroliszek: @Rewolucjonista_przegrywu: wydaje mi się że nie chce rozdawać darmowych dziwek tylko raczej uczulić pracodawców żeby zwracali uwagę na niebezpieczne zachowania, przecież nawet na tagu #przegryw często jest nawoływanie do różnych zbrodni na normikach a na reddicie to już łoo panie...

prawiczki które nie zaruchały przez 25 lat swojego życia to normalni ludzie choć pod kreską statystyki ale nadal normalni, pewnie kiedyś poruchają
tylko jakiś mały 1% z
Incel to nie przegryw tylko raczej redpillowy stulejarz, który za brak powodzenia wini wszystkich dookoła oprócz samego siebie xD

@nocnazjawa: oglądałem subreddit incels, braincels, redpill itd. Incel=Przegryw, redpill to redpill,
a incele/przegrywy właśnie obwiniają wszystkich dookoła oprócz siebie (różowe, rodziców, społeczeństwo, normiki itd.) przecież na tagu #przegryw widać to jak na dłoni

@mastopiron: po pierwsze mnie odczarnolistuj, wśród każdej grupy społecznej są przegrywy więc wśród inżynierów też, pewnie jak dostaniesz
@mastopiron: dobra chooy z tytułami, mówię że większość geniuszy to nie przegrywy i tyle, czy są prawiczkami czy nie to inna kwestia ale w 99,9999% nie są

Tesla nie był przegrywem w żadnym przypadku, może był prawikiem ale z całkiem własnego wyboru więc nie przegryw, był aseksualny, może aspanger lub inna sprawa ale po prostu nie potrzebował kontaktu z płcią przeciwną więc nawet wygryw skoro żył tak jak chciał.

ale zobacz
a co niby edison wymyślił?

@mastopiron: wystarczy że spopularyzował wynalazki Tesli czyli to co najbardziej triggeruje fanboyów Tesli (który wielkim człowiekiem był)

tak samo jak Musk nie-przegryw spopularyzował koncept samochodu elektrycznego wynalezionego wcześniej niż samochód spalinowy.
@mastopiron: też go nie lubię ale nie zmienia to faktu że 99% geniuszy to nie przegrywy, ani Tesla ani Edison nie był nim a ty mnie odczarnolistuj albo dosięgnie cię klątwa faraona Ruchenchamona i nigdy nie znajdziesz miłości, ostrzegam.