Wpis z mikrobloga

Siemanko Mircy i Mirabelki. Z zamiarem przeprowadzenia ankiety o życiu seksualnym na Mirko i Wykopie noszę się już dłuższy czas. Ankieta będzie obszerna i wyczerpująca temat i jest w trakcie powstawania. Obejmie seks, masturbację, gadżety, partnerów, fetysze oraz inne dewiacje. Po jej zakończeniu i analizie danych przedstawię wyniki wszystkim użytkownikom. Ankieta jest oczywiście anonimowa. Otwieram też tag #zycieseksualnemirkow jeśli ktoś byłby zainteresowany. Zawołam też wszystkich plusujących jeśli ankieta już się pojawi. Wiem ze to dopiero zapowiedź ale chciałbym trochę przygotować Was by osiągnąć jak największy zasięg. Ankieta nie jest związana z żadną praca magisterską itp., po prostu statystyka, analiza danych i seks to moje hobby xD będę bardzo wdzięczny za wyplusowanie. #gruparatowaniapoziomu #ankieta #seks
  • 16
@x-odus tego nie wiesz. Stuleje raczej zgodnie z prawdą odpowiedzą a trzeba będzie podać wiek więc będzie można zobaczyć ile 13sto latków rucha kilka razy w tygodniu i wziąć na to poprawkę xD