Wpis z mikrobloga

No właśnie byłem dzisiaj w jednym salonie i Pani powiedziała, że parę osób już o to auto pytało, ale go nie mają. Z tego co zrozumiałem chyba taka opcja nie wchodzi w grę (bo rozumiem że poinformowałaby o takiej możliwości o której piszesz?).
Podałem swój numer telefonu na oficjalnej stronie VW i zadzwonił przed chwilą miły Pan z salonu w Tarnowie. Powiedział, że te salony nie są połączone w żaden sposób i nie mają żadnego systemu żeby sprawdzić gdzie takie auto testowe jest (dzwoniłem wcześniej do salonu w Krakowie i dostałem plus minus taką samą informację). Jedyna opcja to dzwonienie po salonach. Powiedział też, że czeka się to auto do pół roku :o

@komoornik czy
Dosyć szybko odpisali:

Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt i zainteresowanie marką Volkswagen. Uprzejmie informuję, że w obecnej chwili Nowe Polo GTI nie jest dostępne do jazd próbnych u żadnego Dealera na terenie kraju. Jednocześnie pragnę poinformować, że Centrum Informacji Volkswagen nie posiada danych, czy i kiedy Salony będą wprowadzać powyższy model do jazd testowych.

Zachęcam Pana do kontaktu z wybranymi przez Pana Salonami w celu zasięgnięcia informacji czy w ich planach jest