Wpis z mikrobloga

E3 już za miesiąc, więc tak z ciekawości zapytam. Na jakie zapowiedzi najbardziej czekacie?
Ja osobiście czekam na zwiastun Cyberpunku od Redów, jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Ciekaw jestem co w tym roku wyciągnie Bethesda na swojej konferencji. No i Life is Strange 2 ma być zapowiedziane na konfie Microsoftu.
#e3 #gry #pcmasterrace #ps4 #xboxone
  • 18
@leedss: Cyberpunk mnie w ogóle nie jara bo z zapowiedzi i plotek wynika że to zupełnie inny rodzaj RPG niż Wiedźmin 3. Tworzenie własnej postaci, rózne systemy walki, klasy - to nie dla mnie. Wolę gry z jednym, konkretnym protagonistą. Inaczej zupełnie nie potrafie wczuć się w graną postać,

A jeżeli chodzi o E3 to czekam przede wszystkim na zapowiedzi nowych exów dla Playstation 4. Czas najwyższy na coś nowego -
@leedss: Ja po targach E3 osobiście się dużo nie spodziewam, bo w ubiegłym roku to była totalna padaka. Jednakże mam kilka takich tytułów na które osobiście czekam (kolejność losowa):

- Final Fantasy VII Remake - tutaj mam takie marzenie że może SQUARE zauważy że w Polsce jest kult FFVII i dadzą kinową polonizację (wiadomo to już rola wydawcy).
- marzy mi się też jakiś nowy Rayman, 2D czy 3D to bez