Wpis z mikrobloga

@rajet: Wpis jest manipulacją, bo skąd Kukiz wie i pamięta z kim robił sobie zdjęcie? Sam powiedział, że wprowadzenie narodowców do sejmu to był błąd, dlatego się pokłócili z Winnickim. Gdybym ktoś Ci zrobił zdjęcie w autobusie z członkiem ONR (nie każdy ma to napisane na czole) to mógłbym uważać się za nazistę, który robi torty dla Hitlera? W Polsce to tylko garstka ludzi chorych psychicznie i robienie wokół nich wielkiego
@mega-ubogi-czlowiek: Totenkopf. To wyglada na jakis miks ukrainsko-polski. Dla ukraincow nazizm nie jest zly. Holduja SS Galitizien itd. Dlatego dla nich polaczenie kolowrat+totenkopf jest ok. Nie ma negatywnych konotacji. Dla nas ma. Dla Polaka noszenie koszulki z tryzubem i totenkopfem to hanba. Nie wiem tylko kto jest glupszy - ten lysy ze zdjecia czy OP.
No że już sztama z Ukrainą, i lejemy razem komuchów. Tak na serio. Ok, Można by się tam coś doszukiwać. Ale od razu naziol? Facet nie ma swastyk, ss, na ścianie nie wisi mussolini ani hitler. Więc tak bym się z tym powstrzymał bo takie doszukiwanie się na siłę prowadzi do tego że każdy z polską flagą jest naziolem.
@RYSZKRE8888: Ja nie pisalem, ze kolowrot jest symbolem nazistowskim. Wg mnie nie byl tez uzywany przez Niemcow wogole. Pisalem o polaczeniu slowianskich symboli z nazistowskimi i banderowskimi. Co do tego zdjecia to ciezko mi ocenic autentyznosc. Wyglada jakby ktos odprul totenkopfa z munduru SS i naszyl. Nie bardzo mi sie chce wierzyc, ze to byl ich oficjalny symbol. Oczywiscie mowie o "tym" totenkopfie, bo nie kazda czaszka to byl ten symbol...
@Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala: przecież naziole od lat 90 nawiązują do symboli runicznych itp. To żadna nowość.

@djtartini1: nie jest manipulacją. Pokazuje jacy ludzie m.in. ciągną do Kukiza. O narodowcach był przestrzegany, olał. Dobrze temat znał, bo swego czasu kukiz był blisko środowiska punk i wiedział więcej niż kowalski. Potem wielce się z nimi pokłócił. Żenujące zagranie typowego polityka, który rzekomo chce być INNY.

@mega-ubogi-czlowiek: poczytaj o blood and honour. A jeśli