Wpis z mikrobloga

Nosz ja jebix, wkurzam się niemożebnie czytając te brednie.
Skomina dzisiaj sędziował fatalnie i mylił się w obie strony. Dwa karne dla Romy? Okej, zgadzam się, ale dlaczego nie podyktował dwóch (albo chociaż jednego) karnego dla LFC w pierwszych 15 minutach meczu? Nikt juz nie pamięta...
Ktoś mi zarzucił, że takich karnych jak te Liverpoolu to nie ma co gwizdać. No to takiego karnego jak w końcówce meczu to już w ogóle nawet nie było co myśleć żeby tam dyktować karnego xD

Każdy hejter teraz musi się wyżyć gdzieś, ale to nie Liverpool został wypchnięty przez sędziów do finału tylko wygrał pierwszy mecz 5:2 i elo.
Sędziowanie było złe, ale każda drużyna miała takie same warunki postawione przez sędziego.
#pilkanozna #mecz #lfc #asroma
  • 8
@seeksoul Dupy pękają bo mimo 8 drewniaków w składzie Liverpool wywalczył z Kloppem finał. Teraz tylko zapewnić sobie LM w przyszłym sezonie i jak dla mnie chłopaki zrobili 200% normy.
@seeksoul: norma kiedy po kontrowersyjnych decyzjach sędziów że ludzie bronią przegranych. Inna sprawa że gdyby mieli odgwizdać wszystko co było do odgwizdania to koniec końców dalej powinien awansować Liverpool. Wynik meczu wypaczony, owszem, ale dwumeczu juz nie.
@bajbuss nie wyszło by na Liverpool. Wczoraj lfc powinno grac w 10 i Roma zasłużyła na tego karnego po ręce. Karnego na koniec meczu dał, bo chyba się struchlal i chciał im jakoś wynagrodzić...