Wpis z mikrobloga

Wszyscy Ci którzy pieprzą o racach, dymach, że złe, ze po co (jak to napisał chyba @Oskarek89 "córka mi umarła na chwilę" itd. Byli co najwyżej na meczu reprezentacji. Nie podoba się, nie chodźcie na mecze.
#mecz
  • 27
@Ba_Ka race to ciota i #!$%@?, ale Oskarek to niech sobie pisze na forum Legii, dziwie się że ktoś wogole z nim wdaje się w dyskusję. Małpa ma większe IQ niż on
@newerty: Hahahaha ta bo kluby utrzymują się z biletów (kary chyba nie utrzymują klubu), więc głupoty pieprzysz ty.
@korni007: Widzę, że (z wyjątkiem może reprezentacji), na meczu powyżej B klasy nie byłeś
@magucio Tak samo jak wiele innych rzeczy, jak np. przekroczenie prędkości czy piwo w miejscu publicznym.
@magucio: Nie chodzi o to, nie chcesz rac w swoim sektorze idziesz np. na sektor rodzinny, gdzie nikt, nigdy nie odpali racy, a jeżeli odpali to wylatuje szybciej niż się raca wypali.
@Ba_Ka dlaczego jakąś grupa głupich kibiców ma mi narzucać gdzie chce usiąść na stadionie? Poza tym jak cała trybuna odpali race (tak jak to było teraz) to dym doskwiera o wiele większej grupie ludzi niż tylko tym baranom
@magucio: Widocznie, nie byłeś na Legii nigdy, np. sektor rodzinny jest zlokalizowany, na przeciwko Żylety, mam wielu znajomych, którzy tam chodzą i nigdy im dym nie przeszkadzał, również możesz zająć miejsca w środku boiska, też Ci nie będzie przeszkadzał. Trybuny Ultrasów są wszędzie, na świecie, to one prowadzą doping. Nie wiem jak u Ciebie, ale na Legii, każdy znajdzie dla siebie miejsce
@Ba_Ka: aha. Czyli kibic, który kocha swój klub ale nienawidzi rac to według twojego toku rozumowania ma siedzieć w domu? Przecież ten dymi jest #!$%@?ący. Za dużo razy chyba nasi "kibice" oglądali Nic śmiesznego.
dziara1429 - @Ba_Ka: aha. Czyli kibic, który kocha swój klub ale nienawidzi rac to we...