Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
#legia dziś musi, #arkagdynia może. Zaraz hieny sie rzucą na mnie z tekstami "wstawaj zesrałeś się" itd, jednak ten mecz Legii w kontekście walki o MP w #ekstraklasa leży jak koszula w dupie. Myśle, że Arka postawi trudne warunki, możliwa dogrywka - to dodatkowe zmęczenie fizyczne, być może kontuzje. Ewentualna przegrana Legii podetnie skrzydła, a zaraz mecz z #jagiellonia dla której już nie ma kalkulacji, musi zapierniczać na boisku i jestem pewien, że kości będą latały. Szalone tempo i niesamowicie trudny kalendarz gry. Wątpie, aby to ogarneli na luzie: w tym sezonie nie mieli długiej serii zwyciestw, przyjdzie wtopa. Jeśli jednak nie i zdobeda dublet to mają mój szacunek mimo tych wszystkich porażek, #!$%@? że to "najsłabszy mistrz od lat", mimo że tego klubu nie trawie. To byłaby duża sztuka i jaja ze stali, której inne kluby aktualnie nie mają.

Pozyjemy, zobaczymy...Arka 2:0 Legia :)

#pucharpolski
  • 16
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oskarek89:

Bardziej mi chodzi o dzisiejszy mecz w kontekscie ekstraklasy, obojetnie co sie nie zdarzy może to Legii zaszkodzić, a innym pomóc. Wygrana - feta, rozprężenie. Przegrana - dołek psychiczny, milion pytań bez odpowiedzi co poszło nie tak z Arką która nic nie gra ostatnio, presja na zdobycie MP. W dodatku zmęczenie fizyczne samym dzisiejszym meczem, ale i psychiczne bo presja, aby wygrać PP jest duża. Mysle, że dzisiejszy mecz odbije
  • Odpowiedz
@Gasquet: medialny? No jest i zawsze był. Narodowy pojawił się niedawno i jedyna zmiana to większe zyski z wpływów za bilety. Większe pieniądze? No chyba niezbyt, to wciąż groszowe sprawy dla takiej drużyny jak Legia. Awans do europejskich pucharów? Legia ma już zapewniony, a Arka nawet by nie chciała tych pucharów, bo i tak wiadomo, że odpadną, a wydawać znowu jakieś dziesiątki tysięcy na podróże do Kazachstanu czy innego #!$%@? im
  • Odpowiedz
@Gasquet: @4kroki: Puchar Polski urósł na randze tylko w pijarowych przekazach Bońka i PZPN. Ten Narodowy to jeszcze będzie przekleństwo jak wejdą do finału dwie słabe kibicowsko ekipy i trzeba będzie rozdawać bilety za darmo żeby obtrąbić 'sukces'.
1 milion złotych i gra w pucharach. Akurat żeby pokryć czarter do Kazachstanu, organizacje na miejscu i powrót.
Co do prestiżu jeszcze - parę lat temu argumentowali że drabinka doda prestiżu i
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@4kroki:

Co Ty argumentowałeś? Obrażałeś tylko mniejsze kluby, sugerujesz ze nie mają ambicji. Jeszcze sie rzucasz bo ktoś ma inne zdanie. Typowy debil.
  • Odpowiedz
@4kroki
@kierunkowskaz
Puchar Polski jest świetną okazją do zarobienia kilku złotówek dla ektraklasowych klubów, plus kluby biorące udział w tym turnieju mają możliwość jeszcze mocniej trenować swych piłkarzy
  • Odpowiedz