Wpis z mikrobloga

Witajcie!

Czy bylibyście zainteresowani historią siostry mojej babci, która w czasie wojny została wywieziona "na roboty" na tereny Niemiec, z których to uciekła dzięki dobrej żonie złego niemca, u którego pracowała? Historia okraszona zdjęciami z trzech grubych, oryginalnie przedwojennych albumów, które przeleżały wojnę i jeszcze trochę, w skrzyni zakopanej na podwórku jednej z Warszawskich kamienic?
Wszystko to w formie filmu dokumentalnego, a samą historię opowiedziałaby córka bohaterki wraz ze swoim synem.

Co wy na to?

#historia #iiwojnaswiatowa #historiajednejfotografii #dokument
  • 75
@Hayabussa: ja jak najbardziej Ja uwielbiam takie rozmowy prowadzę je nawet czasem osobiście oczywiście głupio to zabrzmi że fajnie byłoby kiedyś poznać twoją babcię osobiście bo nie wiem kompletnie kim jesteś, ale lubię takie historie i zapisywać je więc nawet Wyślij prywatną wiadomość. Pozdrawiam cię serdecznie
@Hayabussa: jeśli z góry zakładasz, że jest to interesujący temat, to po co pytasz się innych o zdanie? Na mirko praktycznie co miesiąc wyskakuje ktoś dokładnie z tym samym trailerem wpisu i jest to już po prostu nudne. Czym twoja relacja wyróżniałaby się na tle innych? Obstawiam, że niczym.