Wpis z mikrobloga

Mirabelki (a może i Mirki), poszukuje dobrego duetu krem na dzień + krem na noc. Wymagania? Po pierwsze nie zapychać - okropny mam z tym problem. Krem na dzień musi mieć filtr min 20-30 i zostawiać ładne wykończenie (ograniczam używanie podkładu). Krem na noc musi być mocno nawilżający i odżywczy. Może któraś z was jest w stanie coś polecić () #mirabelkopomusz #rozowypasek #rozowepaski #pokazkosmetyczke #kosmetyki #kiciochpyta
  • 15
@Nalejmiwina ja polecam Iwostin Hydro Sensitia. Kupisz w aptece. Ja używam i na dzień i na noc. Pod podkład też wręcz idealny. Wchłania się szybko i nie zostawia tłustej ani klejącej warstwy.
@Nalejmiwina: z tym na dzien bedzie ciezko, bo zeby filtr był faktyczny to trzeba go troche nałozyc. podkłady mineralne sprawdzaja sie całkiem niezle tez jako filtry. Na noc potrebujesz bo, masz sucha cere, odwodniona tłusta?
@kwiatencja: Mam cerę mieszaną, która raz się przetłuszcza, a raz przesusza. Przez okres dojrzewania nie miałam nigdy problemów z cerą, a teraz niedość ze pierwsze zmarszczki to jeszcze niedoskonałości. Najlepiej wyglada kiedy jest regularnie złuszczana + odżywiana. Całą resztę kosmetyków mam już dobraną i sprawdzoną.