Wpis z mikrobloga

Właśnie jestem po obejrzeniu nowych Avengers. I trzeba powiedzieć, że jest to na prawdę bardzo dobry film, zupełnie inny niż poprzednie Marvela. I teraz do wszystkich, których boli dupa. Dzisiejsze kino, to przede wszystkim rozrywka. Chcesz łykać kulturę? Obejrzyj film dokumentalny o XVII wiecznej poezji Islandzkiej. Chcę trochę się rozerwać, żeby mózg odpoczął, to idę właśnie na tego typu film. Oczywiście, że komuś film się może nie podobać, ale żeby namawiać innych do wystawiania jedynek na Filmweb? Puknij się jeden z drugim w cymbał.

#marvel #avengers #kino #film #filmy
  • 10
@sosiek90 dobrze gadasz. Niestety niektórzy jednak, racybjak ten cały "kinomaniak" co ze szklanką mleka (jakie to #!$%@? oryginalne i niepowtarzalne) recenzują później dr. Strange i są w szoku, jak by nie wiedzieli na co do kina idą...
@sosiek90: oczywiście, że rozrywka, ale brakuje ostatnio filmów, w których będzie świetny scenariusz, które będą dobrze nakręcone i zagrane. Jak widziałem zapowiedzi premier to ciągle koleny marvel, potwory, kosmos i rozpierducha. Avengersi spoko i takie kino też musi być i fajnie że jest,ale ile można?
@czlapka ale chodzi mi o recenzję właśnie dr. Strange. Recenzował ten film, jak by był w głębokim szoku, że to film sci-fi... Więcej jego recek nie widziałem od tego czasu.