Wpis z mikrobloga

Mogę ogłosić, że zgłosiła się do mnie w prywatnej wiadomości ogromna liczba Kumpli Rafonixa. Po krótkiej rozmowie okazało się, że to bardzo inteligentni ludzie, tylko przytłoczeni przewagą liczebną piesków Tucznika byli nieco pochowani, a jak wiadomo - głupota często wygrywa. Jednak nie tym razem - nie po to tak inteligentna i przebiegła osoba jak ja objęła dowództwo, abyśmy tę wojnę przegrali. Mam wsparcie silnego wojska i co najważniejsze - mądrego.

Pieski Tucznika i cała reszta horda patologicznej hołoty, jesteście być może liczniejsi, aczkolwiek w porównaniu do nas jesteście jak taka banda szczekających szczeniaków. Szykujcie się na prawdziwe intelektualne (i nie tylko) dzieło zniszczenia. Kumple Rafonixa górą, essa! Solidne łokieto dla wszystkich kumpli!
#patostreamy #rafonix #danielmagical
  • 12
Ten typ to troll, przyszedł tylko powk...iac wykopowiczów, albo "szuka atencji" najwyraźniej zobaczył że ludzie łapią haczyk jak pisze dobre rzeczy o Rafonixie, CHYBA największym wrogu wykopu i ktoś na to reaguje co skutkuje takim pierdo...iem jak wyżej. A to z usunięciem konta o 18, to tylko bait żeby sprawdzić czy jeszcze ktoś sie nim interesuje aby mógł kontynuować to co zaczął. Chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)