Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, pomóżcie. Jak sprawdzić czy niebieski mnie zdradza?

Nasza historia w skrócie: jesteśmy ze sobą i mieszkamy razem od 2,5 roku (25 i 27 lvl). Jesienią wyjechałam w 2-miesieczną zagraniczna delegację. Niebieski pod moją nieobecność ogarnął sobie pieroga na boku. Po moim powrocie ta laska napisała do mnie. Niebieski od razu przyznał się do wszystkiego. Wydawało się, że bardzo żałował. Postanowiłam dać nam drugą szansę (znam zdanie większości z Was na ten temat). Ciężko było, ale z czasem jakoś się wszystko poukładało.

Wczoraj ta dziewczyna znowu do mnie napisała, że spotykają się od ponad miesiąca. Niebieski natomiast twierdzi, że to wszystko kłamstwo, a ona chce tylko namieszać. Tę historię z jesieni określił jako błąd życiowy. A ja nie mam pojęcia komu wierzyć. Ta dziewczyna wysłała mi kilka screenów jako dowód, jednak były one takie, że mogła to być konwersacja z kimkolwiek. Podała mi jednak dość precyzyjny szczegół odnośnie niebieskiego (że zmienił kolor opaski do mibanda). Twierdzi, że spotykają się w trakcie jego pracy lub zaraz po i dlatego nie mogłam nic zauważyć. Niebieski idzie natomiast w zaparte, że nie miał z nią żadnego kontaktu, a sprawę opaski tłumaczy, że widzieli się w skm. Poza tym dowodów brak. Ona mówi jedno, on drugie. Słowo przeciwko słowu.

Macie jakieś pomysły, jak można rozstrzygnąć kto z nich mówi prawdę?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 26
Ciężko było, ale z czasem jakoś się wszystko poukładało.


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak ci się tylko wydaje, bo obecny brak zaufania już zawsze będzie miał wpływ na wasz związek. Zdradę da się wybaczyć, ale nie da się o niej zapomnieć. Niektórzy z tym jakoś żyją, ale "jakoś" nie powinno charakteryzować tak krótkiego związku, w tak młodym wieku, bez dzieci i do tego na kocią łapę.

jeśli za wszelką cenę chce Ci udowodnić, że
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze, nie rozumiem po co się męczysz z kimś, kto #!$%@? coś takiego. Trzeba być masochistą. No ale to Twoja sprawa.

Po drugie, czy ktoś mi może wytłumaczyć, czym się kieruje ta druga laska xD? Z jednej strony to wygląda tak, jakby chciała OPce pomóc. Ot dowiedziała się, że jest pierogiem na boku, zrobiło jej się OPki żal, więc ją poinformowała. No ale to się kupy nie trzyma, bo
@AnonimoweMirkoWyznania: napisz do niego jako ona (np. pisze ze służbowego - stąd inny numer) i tu już twoja fantazja ci podpowie co napisać żeby się zdemaskował; szanse są znikome że zorientuje się, że to piszesz ty, a nie ona ( ͡° ͜ʖ ͡°) możesz napisać, że nie mogłaś dłużej ukrywać ich romansu i dlatego powiedziała ci prawdę i czekać na jego krok
@AnonimoweMirkoWyznania: ale po co Ci to wiedzieć? Nawet jeśli nie z nią się puszcza to z kimś innym. Albo tamtej dziewczynie jest Ciebie żal a spotykają się tylko na seks. Albo akceptujesz to że Ci się facet puszcza albo zerwij. Innej opcji nie ma.
ki od razu przyznał się do wszystkiego. Wydawało się, że bardzo żałował. Postanowiłam dać nam drugą szansę (znam zdanie większości z


@AnonimoweMirkoWyznania: Analizując osoby, które wiem, że zdradzają to Twój niebieski bolcuje na boku, że aż huczy. Dodatkowo jst na tyle perfidny, że robi to też z dziewczyną, która nie potrafi dochować tajemnicy.
Postanowiłam dać nam drugą szansę (znam zdanie większości z Was na ten temat).

Niebieski natomiast twierdzi, że to wszystko kłamstwo

@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem, potrzebujesz w twarz z liscia dostac czy co? Koleś jest kłamcą bo Cię okłamywał, więc robi to nadal. Jebnij go i napisz do mnie na pw, ja, Mireczek jestem chociaż uczciwy...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: powiedz jej aby się z nim umówiła i dała Ci cynk, sprawdz czy to prawda. innej opcji chyba nie ma, możesz też spróbować przetrzepać jego billing telefonu, aby sprawdzić online wystarczy od kod z smsa, który przyjdzie na jego telefon. wtedy się dowiesz czy pisze i dzwoni na jakiś "obcy" numer.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jackal99: na pewno nie chodzi o to, że jej żal.
kochanki piszą do żon z nadzieją, że niebieski zostanie spakowany i wykopany za drzwi. i zostanie przygarnięty.
oznacza to, że ten niebieski jest niezły, skoro istnieje przynajmniej jeden różowy, gotów na życie z nim (a nie tylko na seks, jak jest/było dotąd).