Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
Miraski, pijcie ze mną kompot( ͡° ͜ʖ ͡°) Postanowiłem wyjść z piwnicy, zaraz wezmę prysznic, założę marynarkę i pojadę do miasta wojewódzkiego, czyli jakieś 120 km ode mnie. Zamierzam iść do jakiegoś baru i posiedzieć wśród ludzi, co prawda nie wypiję alko jakbym chciał, bo jadę samochodem, ale będę przebywał wśród ludzi, co jest osiągnięciem. Jak myślicie, zagadać do przypadkowych osób w tym barze, czy raczej nie? A może taki samotny facet siedzący w barze i pijący cole to waszym zdaniem widok godny politowania?
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lossiemkos89: @Suck_My_Duck: @Suck_My_Duck:
A z ciekawości, w barach można palić? Nigdy nie byłem w dużym mieście, także nie wiem jak to wygląda.
@Anoncio: przepisy wymagają żeby palenie jeżeli jest dozwolone było możliwe jedynie w oddzielonej strefie. Takie strefy dla palących ma może połowa lokali, znacznie częściej cały lokal jest dla niepalących. Czasem się zdarzy miejsce gdzie to olewają, ale rzadko. Co innego ogródki, tam często ludzie palą.
@Anoncio: Jak zamawiać whisky w barze?

musisz wejść i z daleka spojrzec na cennik, patrzysz ile kosztuje whiskey i ukradniem odliczasz sobie tyle pieneidzy i wsadzasz w osobna kieszen. wybierasz sobie miejsce i kiedy usiadziesz to musisz to zrobic tak jakby to bylo twoje miejsce i siedziales tam juz setki razy i nigdy nie siadasz nigdzie indziej. jak usiadziesz to patrzysz sie w lade bo przeciez znasz na pamiec co gdzie
@Anoncio: albo weź sobie nocleg ogarnij z airbnb np. :) bez alkoholu będzie ciężej tak na pierwszy raz :) rób fotorelacje będziemy podpowiadać co i jak. Tak jak pisał kolega wyżej nie daj po sobie poznać ze jesteś pierwszy raz na mieście :)