Wpis z mikrobloga

DO NOWYCH
Nie kombinuj, nie staraj się kupować w żadnych dołkach i sprzedawać na górkach bo będziesz w piździe.
Po prostu kupuj co jakiś czas za ile możesz i hodluj.
Żeby zarabiać na giełdzie trzeba zdobyć doświadczenie.
Jesteście pazerni i to się źle kończy. Chytry traci podwójnie.
Nie przechytrzycie reszty giełdy nie mając doświadczenia.
Nie dam wam złotej recepty, bo takiej nie ma.
Po prostu kupuj bez względu na cenę.
Za jakieś czas i tak będziesz do przodu ze stopą zwrotu wielokrotnie
wyższą nisz da ci najlepszy fundusz.
Poniżej macie przykład jeden z setek jakie się tu przewijają co chwilę.
Kolejna zielonka, która myślała że po tygodniu jest genialnym "trejderem".
Nie słuchał, wiedział lepiej, stracił i usunął konto.
"śledził od 3 dni" Wiedział lepiej.
Aż trzy dni!!! Prawdziwy profesjonalista

Uczcie się na błędach innych, nie swoich...
Klasyka. Schemat powtarzany do #!$%@?.
Każda zielonka najmądrzejsza. Sami wyciągnijcie wnioski.

#kryptowaluty #bitcoin
cyberpunkbtc - DO NOWYCH
Nie kombinuj, nie staraj się kupować w żadnych dołkach i sp...

źródło: comment_5Oc0r4HT7zgeX4ePY7kEW98o9JEHbgIc.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@maras_sc2: Ja to kieruję do ludzi którzy kompletnie nie mają doświadczenia.
Tak jak pisałem na screenie. Każdy musi się wyzerować na starcie kilka razy żeby dojść do wniosków że dla niedzielnego inwestora btc to jest najprostsza taktyka i tyle.

Jeżeli ktoś uważa że kupowanie w dołku i sprzedawanie na górce jest proste. Idź na bitmex. Bierz dźwignię x5.
I rób szybko i prosto
  • Odpowiedz
@SHA256_NSABACKDOOR_SATOSHI_CIA: Dziś są modne jakieś trony itp. shity. Za niedługo spadną bo pojawią się kolejne rewolucyjne gówna i zepchnął poprzednie w dół.
Przecież to standard. Na przestrzeni ostatniego roku cały coinmarket się przerotował a ty się pytasz czemu inwestowanie w alty nie jest rozsądne???

Przecież jeszcze niedawno twoje monero było top5. Gdzie jest dziś?
Pytasz dlaczego? Bez jaj...
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Wyczyścił się bo BTC spadł trzy procent w dół?
Zresztą on nie kupował na żadnym dołku. Sorry ale jak ktoś ewentualnie ładuje się w dźwignię przy takim oporze jaki był na 9500 od kilku dni, to sam jest sobie winien i to wcale nie znaczy że każda próba spekulacji jest zła.
  • Odpowiedz
@tomosano: Jesteś tak samo zarozumiałą zielonką jak ten ze screena. Śmieszny jesteś bo na rynku jesteś max pół roku i to widać. MAX ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I proszę nie #!$%@? mi żałośnie że zarabiasz w 80% trejdów i że siedzisz w tym kilka lat.

To nie była rada do tradingu inteligencie. Posty był kierowany dokłądnie do takich śmiesznych zarozumiałych gimb jak ty
  • Odpowiedz
przy takim oporze jaki był na 9500 od kilku dni, to sam jest sobie winien i to wcale nie znaczy że każda próba spekulacji jest zła.


Ty naprawdę masz ogromne problemy z przeczytaniem kilku prostych zdań ze zrozumieniem.
Czy ja napisałem że tradeowanie jest złe? Nie, #!$%@?. Sam sie bawię, ale nie uważam się za geniusza jak każdy szczyl z tego tagu.
Napisałem: DO NOWYCH

@marek-kalka:
  • Odpowiedz
@pawlo74: Dejavu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale patrz jaka rotacja na tagu. Na te komentarze tutaj. Na mirko każdy spekulant jest z tych 10% i każdy zarabia ;)
Ja nie muszę udawać tutaj że robię miliony na giełdzie. Nie mam braków i potrzeby podbicia swego ego jak oni.
Żeby regularnie zarabiać trzeba mieć doświadczenie i być naprawdę dobrym. Te komentarze dzieciaków 20 lat są co najwyżej
  • Odpowiedz