Wpis z mikrobloga

Stoję z ziomkiem na przerwie w robocie (magazyn w UK), palimy i gadamy o pierdołach. Ja że świeżo po przeprowadzce i w sumie hajs w najbliższym czasie pójdzie na meble, on że tyra na wesele bo do uzbierania ma 20k. Pytam się czy funtów bo aż nie wierzę, 500 osób zaprosi czy jak? A on zaczyna wymieniać co trzeba opłacić i jak dotarł do dojazdu Roll Roycem Phantomem to zgniłem bo załapałem co się święci xD
Otóż kolega jest z Belgii a do UK przeprowadził się na stałe do narzeczonej. Polki.
Ja prdl, kolejny z życiem przegranym na starcie bo związał się z księżniczką i nawet nie ogarnia absurdu sytuacji... A takie różowe to #!$%@?ć prądem póki im z głów nie uleci ten disney'owski obraz życia.

#logikarozowychpaskow
  • 18
@wilku1984: aha, bo jak ty do ślubu jechałeś Polponezem wujka Janusza, to wszyscy, którzy chcą czegoś więcej, są 'księżniczkami'. Ja #!$%@?ę, wracaj na magazyn pakować kartony, a nie o życiu rozmawiać.
@stillhet: Wiążą się z takimi księżniczkami a potem narzekają, że im w domu nie gotują, nie sprzątają ale chodzą na zakupy co drugi dzień, obiady na mieście, kluby co weekend i nowe bolce a potem czytasz ich wysrywy na mirko, że WSZYSTKIE kobiety to krwiożercze #!$%@? XD No chciała przed ślubem suknię sprowadzaną z Włoch za 10K cebulionów i siedmiopiętrowy tort, ale się biedaczek nie spodziewał, że po ślubie królewna nie
@wilku1984: ale on Ci powiedział że to ona chce rollsa? Bo ja bym tez sobie chętnie wynajął takie auto na ślub, a mój różowy kompletnie nie zna się na samochodach i byłoby to tylko z mojej inicjatywy, powiem więcej gdyby usłyszała że zamierzam zapłacić 5 tysięcy za kilka godzin najmu to pewnie by mnie namawiała to porzucenia tego pomysłu.
beka bardziej z niebieskiego


@stillhet: z niebieskiego bk a na różową pogarda

bo jak ty do ślubu jechałeś Polponezem wujka Janusza


@fegwegw: ja przed ślubem bo wcale nam się z różowym po papierek na Miłość nie spieszy xD A do cywilnego zapewne udamy się własnym bo żadne z Was nie widzi potrzeby udawania tego dnia kogoś kim nie jesteśmy przy pomocy rzeczy na które uznajemy za marnotrawstwo pieniędzy.

wracaj na
a co tylko polskie księżniczki takie są? Praktycznie wszędzie na świecie się tak zachowują


@stillhet: fakt, ale i tak wstyd że musimy takie gówno eksportować za granicę. Nie pomaga to w budowaniu wizerunku Polek jako inteligentnych, przedsiębiorczych i wartościowych kobiet.

polki mają podobną opinię wśród zagranicznych jak Ukrainki wśród Polaków


@Arachnofob: no niestety, z powodów j/w. Nawyjeżdżało różowych z sianem we łbie i na przestrzeni lat stereotyp miał żyzną glebę
ale Phantomem to sam bym chciał do ślubu pojechać


@Pulton: jak Cię stać to jedź, jeden lubi pozwiedzać świat, inny latać własnym samolotem a jeszcze inny pojeździć wypożyczoną furą. Gorzej jeśli jak kolega z opowieści - 20k GBP zbierasz przez 18 miesięcy (!!) i zwyczajnie Cię na to nie stać.

on Ci powiedział że to ona chce rollsa


@cup12552: c'mon, Ty tak serio? Od kiedy to niebiescy nalegają na śluby/wesela
bo po ślubie misiu się zmieni, jak będzie dziecko to będzie odpowiedzialny itd.


@stillhet: i na nie również pogarda. W XXI wieku, w dobie internetu i mediów, wiązanie się z kimś takim to spektakularna manifestacja niedorozwoju lvl 9000.

O tak, szczególnie robienie dziecka żeby Misioptysio przestał pić


@shitty_support: biedne dzieciaki ()

wyłudzi na odsysanie tłuszczu od swojego bankomatu


@shitty_support: i ładnie sobie zaczeka, przy tej