Wpis z mikrobloga

#matura #studia

kierunek w ktory celuje to informatyka
moim planem nr 1 jest mimuw, awaryjnie pw eiti albo mini. jesli sie nie uda z informatyka, to planuje matematyke albo tam, albo na uj. chcialbym miec jeszcze plan c, dlatego pytam: co jestescie w stanie powiedziec o airze na #pg #politechnikagdanska ? czy kierunek jest dobrze realizowany? o ile spadaja progi wzgledem tych podanych na ich stronie internetowej? jesli planuje kariere naukowa(oczywiscie moze mi sie jeszcze 5 razy zmienic na przestrzeni licencjatu) to czy politechnika jest sensownym wyjsciem czy jednak tylko uniwersytety?
  • 13
@pull-ups: pisalem o tym wyzej, programowanie mnie interesuje najwyzej jako etap przejsciowy, zajmuje sie infa w wolnym czasie, ale chcialbym sie w przyszlosci zajac informatyka akademicka, najpewniej jakas sztuczna inteligencja. jestem na 100% przekonany ze chce z tym zwiazac swoja przyszlosc
@pull-ups: chcialem studiowac w UK no ale nie wyszlo bo mnie rok temu nie dopuscili do matury xD powiedzmy w skrocie ze aktywnie przezywalem bunt nastoletni i konczylem trzecia klase ze srednia 1.0 z pewnego dosc waznego przedmiotu. probowalbym jeszcze raz, ale moja owczesna wychowawczyni nie moze mi juz wystawic referencji, a nie mam nikogo innego od kogo moglbym wziac, wiec jestem skazany na licencjat w Polsce. myslalem nad matematyka bardzo
@g1venchy: jestem na matmie i zastanow sie czy naprawde tego chcesz. Nikt nie karze ci byc nauczycielem, mozesz byc datascientistem, statystykiem, analitykiem danych, aktuariuszem, maklerem etc.