Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #logikarozowychpaskow

Właśnie wysłałem PIT. Wygląda na to, że moja małżonka dokłada do wspólnego budżetu 15% naszych dochodów. 85% przypada na mnie. Trochę dziwnie mi się zrobiło, jak na to spojrzałem. Młodzi już nie jesteśmy, dom, dzieciaki, kredyt hipoteczny i okazuje się,że to wszystko na mojej głowie. Gdzie równouprawnienie?

Żona raczej lepszej pracy nie znajdzie. Ma sporą lukę w życiorysie ze względu na dzieci. Ale to z kolei był jej pomysł. Ją cisnęły hormony i męczyła. W końcu poszliśmy na in vitro. I bam mamy dzieci. Ale to nadal spełnienie jej marzeń i życiowych celów. Ech... Ciężkie jest życie zwykłego Mirka. Trochę #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania chyba nie wychodziłeś za nieznaną kobietę i chyba wiedziałeś jakie ma podejście do życia i swoje cele więc jesteś idiotą.
Nie dość, że zgodziłeś się na dzieci, których nie chciałeś to jeszcze wyszedłeś za kobietę za którą nie chciałeś. Ktoś Ci pistolet przystawił do głowy, że podjąłeś takie decyzje? Czy może po czasie stwierdziłeś, że Twoje wybory Cię nie satysfakcjonują?