Wpis z mikrobloga

@someonem: tam to każdy ma rabat, a i tak płaci jak za złoto. Weź znajdź nip jakiegoś warsztatu samochodowego i kup na ich fakturę. Rabat dostaniesz, ale odebrać musisz osobiście.
Kolega poszedł tam pierwszy raz, w ubraniu roboczym i ręce miał brudne ze smaru. Od razu dostał 40% rabatu i musiałem go dopiero sprowadzać na ziemię. Te jego -40% to i tak drożej niż gdzie indziej.
  • Odpowiedz
  • 0
@granatowawolowina nie znam na tym ale jest bez obsługowy - parametry ładowania dobiera mikrpocesor, taki z Lidla i Biedronki nie sprawdza się jak mi padnie całkowicie aku i dodatkowo ładowanie trwa wieki
  • Odpowiedz
Akumulator do 100 Ah Stef-pol EST-303 12V 12A będzie dobry?


@someonem: Na pewno naładujesz tym akumulator i osiągniesz odpowiednie stężenie elektrolitu, co przy marketowych ładowarkach raczej się nie uda. Ale jakikolwiek prostownik transformatorowy do ładowania akumulatorów zwykłych (rozruchowych) się nada. Ten co chciałeś kupić akurat w testach wyszło, że dłużej ładuje niż stefpol. Ja go osobiście nie mam, ale skoro takie prostowniki używają sprzedawcy akumulatorów, to muszą być dobre. One w
  • Odpowiedz