Wpis z mikrobloga

witka pytanko,

Dlaczego wykopki podniecaja sie "bezstrespwym wychowaniem"? nowonmowa ktora powstala jako temat do debat dla ludzi z IQ 80~ ale naprawde chcialbym posluchac jakichs argumentow o tych slynnych wszedobylskich niewychowanych bachorach
  • 12
  • Odpowiedz
@Minesr33: nonstop jestem praktycznie, i tylko raz w zyciu 4 tygodnie temu spotkalem sie z gowniakiem ktory atakowal/kopal swoja matke na poczccie polskiej, a ta probowala z nim negocjowac jak z doroslym. WTF leb #!$%@? ale byl rudy... XD bad joke time ale naprawde? Ja nie wiem gdzie wy zyjecie, o ostatnio w kolejce slyszalem jak gowniak mowil mamie ze nie ma sil ustac ! propsy bo mi tez sie juz
  • Odpowiedz
@databroke: Ale ja wcale nie mówie że każdy bachor robi jakieś akcje,tylko ogólnie że sporadycznie się to zdarza.A że żyjemy w polsce to odrazu wszyscy lecą do jednego worka XD.
  • Odpowiedz
@Minesr33: bo powaznie nie rozumiem co ty piszez XD, moj wpis byl kierowany do daunow, ktorzy wszedzie widza tzw "rozwydrzone bachory" XD jak nie masz dzieciaka albo nie chcesz kontrargumentowac to moze nie pisz do mnie? :D
  • Odpowiedz
@databroke: Ale co ja mam ci kontrargumentować,staneło na tym że ty uważasz że NIE MA żadnych rozwydrzonych bachorów,ja uważam natomiast że są,ale to SPORADYCZNE przypadki.
  • Odpowiedz
@Minesr33: nie, stoi na tym, ze ja uwazam ze to sporadyczne przypadki i proboje podjac debate z kims kto uwaza inaczej a ty sie #!$%@? pomiedzy wodke a zakaske... slabo powaznie

Dlaczego wogole sie wypowiadasz w temacie nie adresowanym do ciebie? Pewnbie byloby ciekawe z punktu widzenia psychologii czy tam psychiatrii.. i jeszcze probojesz manipulowac moim slowem...
  • Odpowiedz