Wpis z mikrobloga

Ktoś polecił wejść na FB Cejrowskiego. Wszedłem. Tak więc teraz zupełnie pomijając aspekt moralny sytuacji z #alfieevans, to co się tam dzieje to gigantyczny pokaz ludzkiego szamba, dna, patologii, braku myślenia, manipulacji, dehumanizacji i grania na emocjach.

Nie mogłem uwierzyć w bezmyślne rzeczy wypisywane przez młode madki, w katolików życzących innym śmierci, we wpis bosego z clickbaitowymi, triggerującymi nagłówkami zaprojektowanymi tak, aby tylko wzbudzić jak największe emocje.

Ludzie bezmyślnie powtarzają puste, niezweryfikowane slogany, byleby wyrzucić z siebie żółć. Każdy raptem został ekspertem w sprawie prawa międzynarodowego, medycyny i socjologii. Hołota i dzicz. Średniowiecze.

Jak dorośli ludzie mogą być tak oderwani od rzeczywistości, żeby pisać na profilu księcia UK gdzie był jak umierało niewinne dziecko. Jedyne co wywołaliście to zażenowanie i wstyd.
galaktyczny_pingwin - Ktoś polecił wejść na FB Cejrowskiego. Wszedłem. Tak więc teraz...

źródło: comment_OI0sUvTT5GvFhV2PxAZkmrSBJVbfWgEG.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@galaktyczny_pingwin: jak się nie pchałem do tej sprawy to właśnie po obczajeniu wpisów Cejrowskiego plus wylewu szamba w komentarzach mam jedną myśl...

Jest mi po prostu wstyd być polakiem i utożsamiany z hipokrytami. Zero logiki, zero zasad. Załamanie podstawy wiary katolickiej mówiącej o miłosierdziu na rzecz wylewania frustracji i jadu. To bardzo smutny obraz, żałosny wręcz bym powiedział.
  • Odpowiedz
@piotr-maszkar: Nawet w UK się śmiali, że z jakiegoś dziwnego powodu sprawa tego dzieciaka ma medialny rozgłos w Polsce. Absurd i zażenowanie, pięknie widać w takich sytuacjach, dlaczego ten kraj nigdy nie wstanie z kolan - zwyczajnie nie ma go kto postawić na nogi. Ora et labora za trzy euro na godzinę.
  • Odpowiedz
@galaktyczny_pingwin: bo to normalne emocje cisnące się na usta po takiej sytuacji. Sędzia - homofil zabronił dziecku opuszczania kraju, bo zostanie i powolne umieranie będzie najlepsze w jego interesie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tu nie trzeba wchodzić na tematy prawa międzynarodowego, to jest po prostu nielogiczne i głupie
  • Odpowiedz
@galaktyczny_pingwin: Staram się nie czytać niczego dotyczącego tej sprawy, bo jakakolwiek informacja o zachowaniu tych "narodowych polskich #!$%@? idiotów" wyjebuje mi żenadometr poza skalę. Nie wiem już czy tu zostawać i żyć wśród kretynów (mają oni niestety wpływ na moje życie, bo głosują zapewne tak samo głupio jak piszą w internecie), czy wyjechać i za tych ćwoków się wstydzić, bo narodowości nie zmienię przecież. Dramat.
  • Odpowiedz
@galaktyczny_pingwin: kiedys ludzie pierwotni siedzieli sobie w swoich socjalnych mieszkaniach i przy przefiltrowanym denaturacie ze znajomymi wymieniali swoje ograniczone spojrzenie na swiat. Jak ktos wierzyl, ze ziemia jest plaska to raczej publicznie tego nie mowil, bo byl skazany na etykiete „idiota”. Dzis gdy internet dotarl nawet do melin, ta glupota sie wzajemnie wspiera i organizuje przez co czuje sie bezwstydna. Przez to tez szerzy sie szybciej niz oglonie pojeta wiedza. Glupota
  • Odpowiedz