Wpis z mikrobloga

Dzisiaj facetka zrobiła nam lekcję wychowawczą zamiast pszyrki i zaczęła mówić o szkodliwości patostrimów i żebyśmy uważali co oglądamy w sieci, bo takie rzeczy mogą na nas negatywnie wpłynąć. Powiedziała, że stanowczo nie powinniśmy oglądać Daniela Magicala i wtedy ją przejrzałem. Wstałem i krzyknąłem "JR FRAJERA, JRJR, #!$%@? PSIE RAFONIXA, załatwiliśmy z przyjaciółmi z Wykopu bana dla Twojego pana, TYLKO DM, TYLKO DANA I JEGO RODZINA, TY NIC NIE ROZUMIESZ, psie Rafonixa, Kinga jest z Roksy, JRJRJRJR!!!" A ona powiedziała, że w poniedziałek mam przyjść z rodzicami i że mam poważny problem... i stąd moje pytanko, czy można prosić o przeniesienie do innej klasy, bo moja wychowawczyni jest PSEM LORDOZY? Jestem w czwartej klasie jak coś. Dzięki za pomoc.
#danielmagical
  • 10
@Takjakos2012: Miałem podobnie. Tylko u mnie wychowawca zrobił lekcję. I on podczas lekcji wychowawczej o patrostimerach mówił że Rafonix jest w porządki. Ja mówię, "co Ty #!$%@?, ten gówniarz Cię #!$%@? na kasę". On wstał, wychowawca wstał i mówi co Ty #!$%@? gnoju i łape do mnie wystawia. Liścia chciał mi #!$%@?ć. A ja go fast attack bomba w oko #!$%@? na brzuch oddechu nie mógł złapać. Sweter miał na sobie