Wpis z mikrobloga

@comer123: kiedyś jakichś x-menów oglądałem z bardzo wstębną wersją postprodukcji. Niektórych tekstur nie byłoz samolot wyglądał jak z kartonu, wszystkie linki do aktobacji widoczne. Taka warsja była dużo ciekawsza niż skończony film.
Ludzie w kinach nie mają tego co mogą mieć piraci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@kiciek: kuźwa tez to widziałem, to był X-Men Wolverine, jak leciał samolot bez tekstur podwieszony na sznurkach to zorientowałem się że coś jest nie tak
  • Odpowiedz
@jepanseque: jeśli interesuje cie taka tematyka to koniecznie zobacz film "Twórcy horrorów: Kompleks Frankensteina". Opad szczęki gwarantowany. Masa ciekawych wypowiedzi, zdjecia zza kulis, ciekawostki itd. Najlepszy film dokumentalny o efektach specjalnych jaki w życiu widziałem. Niestety, można go zobaczyć tylko na AleKino+, ale dość często go powtarzają.
  • Odpowiedz
  • 5
@kiciek: @TripleSec: też to widziałam, miało urok. Ja ogólnie tęsknie troche za kinem z czasów modeli i lalek, bo te filmy się starzeją świetnie. Filmy z dobrym CGI też się świetnie starzeją, a ty nawet nie wiesz, że te efekty tam są dopóki ktoś ci nie powie xD @jepanseque
geuze - > @kiciek: @TripleSec: też to widziałam, miało urok. Ja ogólnie tęsknie troch...
  • Odpowiedz