Wpis z mikrobloga

Nie gram już pier$ole.
Gra poszła za dużo w many many. W stylu hamerykańskim. Tylko doić doić i całą rozgrywkę ustawiać pod zysk. Do tego ostatnimi laty doszedł ewidentny hazard. Oczywiście się kamuflują. Ale mimo to to hazard. Najbardziej mi szkoda młodych, z których kartele od gier wysysają kieszonkowe.
Dodać do tego RNG przez które nie można wykorzystać swojego skilla. Te mapy, gdzie walka toczy się na minimalnym dystansie. Nic przy nowej grafie się nie polepszyło.
AVE WoT po 100k bitew.
#wot
  • 18
@wuju84:
a prezenty na wigilię? Przecież to czysty hazard. W prawdzie była zapewniona rekompensata, np. w przeliczeniu na gold czy zakupiony jeden dzień premki. Ale w efekcie nikt nie kupuje dnia premki, tylko np. miesiąc. W takim wypadku na tych losowaniach wielu traciło i to sporo.
Jestem wrogiem hazardu i jemu pochodnych. Za to WG u mnie straciło resztki szacunku.
Kolejna rzecz, to premki. Starszych premek nawet nie zamiarują poprawić. Myślą
A poza tym już wcurwia mnie ta gra, z resztą nie tylko mnie. Mapy kiedyś, a ostatnie lata. Tunelowce. Czołgi bez weakspotów. Multum premek, w tym starsze całkiem olewane. Arta udupiona, dla kochanych pomidorów.
Obecnie zauważyłem że na randomie, z X dają radę głównie czołgi ciężkie. Ale tu trzeba goldem sypać, a to kosztuje. Niszczyciele mają przechlapane, bo mapy potunelowane, brak dobrych miejscówek.
@RandyBobandy:
ale tym sposobem, dojdziemy że to ewidentny hazard. Taki naciągany, ale hazard. Z resztą cała ta gra to już prawie P2W. Wiem sam po sobie. Co robiłem jak grałem na koncie premium, a jak się męczyłem bez. Z kontem premium, to jak z dobrym czitem, można tak ująć.
Starczy tego oszustwa. Nie mam pretensji tylko do WG. Inni jeszcze bardziej naciągają. Ale starczy tego. Gra już przestała cieszyć.
@mesjasz_77
Kuźwa jaki hazard? Chyba Ci sie gry pomyliły. Mnie też wkurza ta gra pod wieloma wzgledami, ale nie uwazam ze ma cos wspolnego z hazardem. W ta gre mozna totalnie grac za darmo bez premium i bez golda. Wystarczy troche myśleć i mieć w teamie malo pomidorkow ( ͡º ͜ʖ͡º). Jedyne na co wydalem kase to 2x VIII tier do lepszego zarobku (przyjmijmy to na poczet
@Gr4barz:
w tą grę to można było grać kiedyś, jak na lolkach były fajne mapy i mnóstwo ludzi. Zero zobowiązań, stat i tego typu "uzależniaczy". Idąc dalej, mając opory, wiedząc w co się pakuję, czym tego typu gry są. Niestety zbłądziłem. Tego typu gry to ewidentny hazard, naciąganie na pieniądze. I nic tu nie zmienią twoje puste argumenty. Świadomi i mądrzy trzymają się od gier komputerowych z daleka.

W tą grę
@mesjasz_77 Moze i moje argumenty Cie nie przekonuja ale ja nadal nie widze twoich ( ͡º ͜ʖ͡º) Kazdy ma swoj styl gry, kazdy robi to co lubi. Ja mam 16k bitew, konto premium mam jak sa eventy, mam w dupie staty mimo ze jak sie okazuje zielony kolorek nadal się utrzymuje :). i nie frustruje sie po forach z tytulu jakies gry xddd. Jak mnie gra denerwuje
@Gr4barz:
ja się nie flustruję. Tylko uświadamiam ludzi jakim złem są gry komputerowe online, z mikropłatnościami. Ci z abonamentem przynajmniej nie ukrywają, że chcą pieniędzy. Ci zaś się kamuflują jak najgorsi hochsztaplerzy
@mesjasz_77
Dobra pomijajac wszelkie aspekty oprócz skrzynek na wigilie co masz na mysli? Bo nadal nie widze powiazan wota z hazardem? A wigilia byla prawie pol roku temu xD. Zmien tagi na csa pubga itd bo te stronki gdzie wyzyskuje sie hajs z hazardu jestem w stanie zrozumiec ;)