Wpis z mikrobloga

@ladelli: to jest brudasem, ma w dupie higiene bo i tak sie nie umyje, znam takich, w polsce.. a raczej u was w domach jak w lesie.... obsranym potem.


A Ty co kurla czyscioszku, z domu nie wychodzisz w upalne dnii? Wiesz, że wtedy człowiek się poci?
@Shatter: lol, gdzie Ty chodzisz, że masz aż takie wielkie ryzyko złapania grzybicy...? Idąc tym tokiem myślenia nie chodziłbym na basen, bo też można grzybicę złapać.
A jeżeli chodzi o beniza to serio nie rozumiem - ja się nikomu na niego nie gapię, ani nikomu nie pokazuję ordynarnie żeby się na niego patrzył XD.
Jesteśmy ludźmi i z grubsza wszyscy wyglądamy tak samo wyłączając z tego skrajne przypadki...
@Shatter: Hmmm... Nikt nie ma oglądać ani pokazywać swojego XD Bo nie taki jest motyw mycia się po treningu. Przynajmniej dla mnie - ja idę pod prysznic, żeby się wykąpać a ni spoglądać innym na przyrodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) A to, że ktoś przypadkiem spojrzy jest tylko efektem ubocznym i nie wystarcza żebym musiał wracać do mieszkania przepocony, śmierdzący i w przepoconym ubraniu
@KakaowyTaboret: no oczywiście, że nie głuptasku. Mam nadzieje, że to pytanie retoryczne. Bardziej mi chodziło o typków co w zimę się nie myją. Albo wracają autem/busem do domu w lato. Pewnie dupy w pracy też nie podcierają po sraniu bo mają 1km do domu.
o jaki wysyp czysciochow sie znalazl xD jakos #!$%@? jak na silowni jestes spocony i wachasz pot innych samcow, to wytrzymujesz przez godzine i wiecej. ba, kladziesz sie #!$%@? na sprzecie, na ktorym inne spocone swinie lezaly, ale #!$%@? do domu 5 minut samochodem podjechac zeby wziac prysznic, to juz takie przeciez niehigieniczne, fuuujka xD gdybym po silce szedl prosto do pracy albo gdzies dalej w miasto, to prysznic jest oczywista sprawa,