Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Pragniemy wypowiedzieć się w tej sprawie :)
Opinie Klientów są dla nas bardzo ważne. Faktycznie, czas realizacji sprzedaży na platformie PS4 z racji dużej ilości otrzymanych zgłoszeń się wydłużył. Jednakże, od teraz na naszej stronie od sprzedaży coins: http://supercoinsy.pl/sell-coins-offer informujemy, ile transakcja powinna potrwać po złożeniu zlecenia. W ciągu kilku tygodni czas realizacji powinien się zmniejszyć, jeszcze kilka tygodni temu wszystkie transakcje kończyliśmy z reguły w tydzień. O czas realizacji
NIE POLECAM.
WYSŁAŁEM DO SPRZEDANIA MONETY. CZEKAŁEM A POTEM CO SIĘ OKAZAŁO NA KONCIE NIE MA MONET BAN NA RYNEK I JESZCZE NIE DOSTAŁEM WYPŁATY BO NIBY NA KONCIE NIE BYŁO MONET.
JEST TO BARDZO ŚMIESZNE JAK DLA MNIE BO MONETY NA KONCIE BYŁY.
RADZĘ UWAŻAĆ NA NICH BO POTEM URYWAJĄ KONTAKT I NIE ODPISUJĄ JUŻ WCALE A JA ZOSTAŁEM Z NICZYM ANI MONET ANI PIENIĘDZY NIE MAM.
NIE POLECAM.
Z polecenia Adryana skorzystałem z tej strony i tutaj porażka nie dość że bardzo długo czekałem to jeszcze zostałem zbanowany mam nadzieje że chociaż odda mi za mój stracony skład ten Adryan cały bo do niego napisałem a oni się wcale do winy nie poczuwają. Więcej tam nic nie kupię omijać to coś z daleka radzę wam !
Pozwolimy odnieść się do ostatnich komentarzy w tym wątku.

Zapewniamy, że sytuacja opisana przez Pana SzallicKapc jest nieprawdziwa. Nigdy nie doszło do sytuacji, abyśmy klientowi zabrali coinsy z konta i nie zapłacili za nie, a (tym bardziej) potem jeszcze doprowadzili do bana konta. Wszystkie czynności dokonywane przez nas na kontach są u nas wewnętrznie rejestrowane. Ponadto na wszystkie pytania kierowane do nas, czy próby kontaktu zawsze odpisujemy i to dość szybko. Jeśli