Wpis z mikrobloga

@panicze: Po #!$%@? w taki sposób w krawężnik zalecane jest sprawdzenie zawieszenia w serwisie. Bo to co tutaj widać, to może być wierzchołek góry lodowej
  • Odpowiedz
@panicze: Serio sie #!$%@?? Powaznie pytam.

Auto za powazny piniadz. Kupujesz nowa felge, opone jak trzeba i jazda dalej. Drobne. Ryzyko wliczone w zabawe.

Mnie juz rozdupianie wszelkiej masci motocykli, terenowek i aut nie boli wcale. Szczegolnie tych stworzonych do zabawy, gdzie takie straty to normalnosc.

Zdarzalo mi sie po jednym rajdzie narobic szkod na kilka tysiecy w samych czesciach.
  • Odpowiedz
@Given: no jest przekoszone, jakis wahacz poszedl bo zeby jechal prosto to musze kierownice trzymac lekko w prawo

@bigger: jestem #!$%@? nawet nie kosztem napraw, a niefortunnym terminem, bo jutro mialem wyjezdzac na majowke i akurat ten samochod chcialem wziac na podroz. a tak to bede musial wziac jakies zastepcze wozidlo
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: @panicze: Jak jeblem w w213 drzwiami w slupek, bo gadalem przez telefon to tez bylem wkuriowny na siebie. Ale spalenie 8 opon przez 3 tygodnie w Mustangu juz mnie calkiem nie bolalo. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Bawic sie i tyle. Korzystac z zycia. Ja bym sobie chetnie takim m3 pojezdzil, ale nie mam i mnie nie stac.
  • Odpowiedz
Tak to jest jak sie betą jeździ. Latanie bokiem i inne głupie zabawy. A potem płacz bo kraweżnik za wysoki. Mandat powinieneś dostać za niszczenie mienia publicznego.
  • Odpowiedz