Wpis z mikrobloga

@chixi: Ale smaka narobiłaś - szkoda że majonez się skończył :( Ale pozdrawiam fanów łączenia jajek z majonezem. Polecam do tego zamiast chilli spróbuj tabasco ale to zielone, z papryczek jalapeno. Bardzo fajnie podkreślą całość i dodadzą dobrej pikanterii. A tak to sam bym sobie podał takie jajka, właśnie bez chilli i z dodatekiem tabasco habanero ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak po za tym polecam przerzucić się
@KarLak jajka tylko od szczęśliwych kur z najbardziej sprawdzonego źródła i kompletnie za free - od babci ;) ja za tabasco nie przepadam, szczerze mówiąc, ale zielonego nie próbowałam więc może dam mu szansę :)
@chixi: No to masz farta :) u mnie za sztukę 60-70 groszy ;c ale jak chcę się dobrze i zdrowo odżywiać trzeba czasem zapłacić. Za tabasco nie przepadasz ze względu na to że jest ostre czy smak nie pasuje? Zielone tabasco - bodajże tabasco mild, smakuje zupełnie inaczej wręcz bym powiedział że smak ma najlepszy ze wszystkich rodzajów tabasco ale niestety nie jest taki ostry, także polecam nic innego jak dać