Wpis z mikrobloga

Ej mireczki, spodobała mi się wczoraj jedna różowa w pracy. Jest prawie taka, jaką sobie wymarzyłem. W głównej mierze chodzi o luzackie podejście do życia. Powinienem się do niej zalecać, w nadziei, że wyciągnie mnie z przegrywowego bagna, czy zostawić ją w spokoju, bo jako przegryw prędzej, czy później pokażę swoje stulejarskie oblicze, np. podczas wyjść na miasto, czy do baru (będę panikował, nie umiał się zachować jak człowiek)?
Jeszcze nie zdążyłem jej dobrze poznać, ale wymyślam już imiona dla dzieci, więc pytam się za wczasu.
#pracbaza #przegryw #stulejacontent
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 129
@stranger13 no piszesz ze jestes luzakiem i ona jest luzakiem. To jak jestescie luzakami to sie na luzie wyluzujecie na weekendzie . Nie pytaj sie przwgrywow co masz zrobic w zyciu ;) idz i zapros na kawe najwyzej powie Xi ze ma cylopaka i tyle
  • Odpowiedz
zostawić ją w spokoju, bo jako przegryw prędzej, czy później pokażę swoje stulejarskie oblicze, np. podczas wyjść na miasto, czy do baru (będę panikował, nie umiał się zachować jak człowiek)?


@stranger13: tak
  • Odpowiedz
@stranger13: nie pytaj nikogo o zdanie i nie 'zalecaj się', nie wszystkie dziewczyny to Karyny jakimi gardzi się na wykopie. Jeśli macie dobry kontakt, to po prostu zabierz ją w fajne miejsce albo pokaż jej swój świat. Nawet jeżeli coś pójdzie nie tak, to następnym razem nie będziesz musiał pytać wykopu o opinię.
  • Odpowiedz
@stranger13: nie pokazuj ze ci zależy. Pokazuj, ze jesteś zajebistym typem, który ma zajebiste życie a ona to tylko koleżanka z pracy, którą możesz co najwyżej ruchnąć jeśli nie będziesz akurat zajęty inną koleżanka xD i nie pytasz o nic, po prostu bierzesz co twoje, w odpowiednim momencie. Proste?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@stranger13: byłem w podobnej sytuacji, a teraz jesteśmy w szczęśliwym związku. Nie będziecie wiecznie pracować w jednej firmie, a szczególnie jak pracujecie w innych działach tak jak my i firma ma tysiące pracowników to nie przejmuj się poprzednikami.

1. Sprawdź czy nie ma obrączki
2. Jeżeli nie, to podbij jak będzie sama gdzieś w kuchni (a nie w drodze np do kibla), przedstaw się i zapytaj czy nie zjecie razem
  • Odpowiedz