Wpis z mikrobloga

WYKOP TURNIEJ LITTLE FIGHTER 2

Ja to bym widział tak:
1. Wersja
Little Fitghter 2 v 2.0a - znalezienie instalki w necie to nie problem, ale w razie czego to mam na dysku instalkę, mogę udostępnić linka, żeby wszyscy mieli tę samą wersję.

2. System walk
- 1 vs 1 - system drabinkowy każdy z każdym
ALBO
- 2 vs 2 - więcej emocji i rywalizacji, ale trudniejsze do ogarnięcia.
Dla drugiego wariantu trzeba by zebrać kilkunastu chętnych i za pomocą mirkorandom (żeby prawilnie było) zrobić losowanie kto z kim będzie grał w drużynie. Wygrana drużyna idzie w górę w drabince i gra z kolejną. Potem z następną i następną, aż w końcu finał.
Inne systemy walk nie są dostępne (nie da się grać np. 3 vs 3 albo 4 vs 4).

3. Zasady
Użyłbym sprawdzonego i dopracowanego regulaminu społeczności lf2.pl - Zasady gry
tl;dr - 5 walk, zakaz gry pasywnej, ograniczenia niektórych ataków w postaciach.

4. Komunikacja
Do ogarnięcia potrzebowalibyśmy jakiegoś TS3, ewentualnie Discord, żeby można było zrobić ogólny kanał organizacyjny i osobne kanały dla walczących.

5. Programy
Na pewno będzie potrzebne Hamachi, żeby się połączyć do jednej sieci. Potrzebne będzie także LF2Lobby (jak wyżej - do znalezienia w necie, w razie czego mam instalki na dysku).

6. Termin
To jest do ustalenia. Ja bym proponował po majówce, bo do piątku raczej wszystkiego nie ogarniemy, a pewnie sporo osób wyjeżdża na urlop już w piątek. Jako że w poście już jest jedna ankieta, więc zrobię drugą poprzez odpowiednie komentarze, które będziecie plusować w zależności od preferencji.

7. Kwestie końcowe
Na marginesie zaznaczam, że już były kiedyś próby stworzenia takiego turnieju - Turniej

Wołam plusujących mój komentarz w tym wpisie - https://www.wykop.pl/wpis/31532571/no-dobra-przyznawac-sie-kto-gral-%CA%96-pokaz-spoiler-/

Wołam tych, którzy byli zainteresowani poprzednim turniejem:
@Niewierny_Mops: @Ten_tego: @cypol: @januszekkk: @unstyle: @wypokowy_hazardzista: @kalkuba: @BlueberryHills: @janusznowak01: @archonik @Keruuu3: @Precypitat: @trabantem_przez_tiquande @pcmasterrace @Laaq @Silvan01

#littlefighter #littlefighter2 #gry #turniej #liga #bijatyki

Jaki system walk wolisz?

  • 1 vs 1 43.5% (20)
  • 2 vs 2 56.5% (26)

Oddanych głosów: 46

  • 17