Wpis z mikrobloga

Szukałem telefonu - wybór padł na Xiaomi mi mix2 se (właśnie do mnie idzie). Szukam jakichś dobrych dedykowanych słuchawek pod ten model (brak mini-jacka, ehh), ładnego i praktycznego etui oraz najlepszego szkła ochronnego - poprzedni redmi note 4 spadł mi ponad 20 razy (xD), w końcu niestety mu się umarło. Co moglibyście mi polecić?

#xiaomi #telefony #mimix2
  • 23
@Kaeste

To prawda, ale to jest praktycznie to samo. Co do tego frosted - miałem na swoim Redmi Note 2 i polecam, jednak kolega @Miskaryzu nie poleca tego etui.

Chodzi pewnie o to, że jest strasznie śliskie, ale nie znam szczegółów.

Ja sam mam Mi MIX-a 2 i mam etui "wysuwane". Podrzucę zdjęcie.
@Kaeste: Racja, aparat też gdzie indziej, ale zaraz powinny pojawić się te etui, a może już gdzieś są. Te szkła zazwyczaj mają twardość H9 także przypuszczam, że te inne oznaczenia tyczą się wyglądu, jedno jest czarne tam gdzie nie ma ekranu, a drugie przeźroczyste na całości. Wymiarami różnią się nieznacznie, bo jak eidzisz te szkla są na oba modele.

Osobiście używam folii od 3mk i tego etui Nillkin. Dla mnie najlepszy
Chodzi pewnie o to, że jest strasznie śliskie, ale nie znam szczegółów.


@Marcinox: Właśnie nie są w ogóle śliskie, tarka robi robotę. Chwyt jest bardzo pewny, do tego nie pogrubiają telefonu, a symetryczne wycięcia sprawiają, że nie traci na wyglądzie. Ale to już kwestia gustu.

A Xiaomi Mi MIX 2 SE różni się od zwykłego Mi MIX-a 2 jedynie tym, że jest w całości ceramiczny.


@Marcinox: aaa chodzi o SE
@Marcinox: w sensie kolega oceniał etui bez telefonu? Pewnie jak zobaczył orginalne plecki to trochę zmienił zdanie, tamte są dopiero śliskie. Od 5 miesięcy je używam i jak dla mnie są bardzo "chwytne" i pewne, co do porównania z notem to sie nie zgadzam, on jest tak samo sliski jak mix bez etui. Na pewno są lepsze pod tym względem, sylikonowe na przykład. Nie będę się kłócić bo nie ma o
@kosikos87:
Akurat etui to akurat w rodzinie jest na note 4x. Używałem go przez dwa czy ileś tygodni i akurat było zimno to zwalalem na suche ręce.
Wygląda natomiast ok i sprawia solidne wrażenie, więc nie mając innych alternatyw jak np Spigen nie miałem większego wyboru. Żałuję że nie spojrzałem na nie jeszcze raz przed zamówieniem, ale to akurat grosze więc w/e.
W praktyce, o ile nie trzyma się palca pod