Wpis z mikrobloga

Szukałem telefonu - wybór padł na Xiaomi mi mix2 se (właśnie do mnie idzie). Szukam jakichś dobrych dedykowanych słuchawek pod ten model (brak mini-jacka, ehh), ładnego i praktycznego etui oraz najlepszego szkła ochronnego - poprzedni redmi note 4 spadł mi ponad 20 razy (xD), w końcu niestety mu się umarło. Co moglibyście mi polecić?

#xiaomi #telefony #mimix2
  • 23
  • Odpowiedz
@Kaeste

To prawda, ale to jest praktycznie to samo. Co do tego frosted - miałem na swoim Redmi Note 2 i polecam, jednak kolega @Miskaryzu nie poleca tego etui.

Chodzi pewnie o to, że jest strasznie śliskie, ale nie znam szczegółów.

Ja sam mam Mi MIX-a 2 i mam etui "wysuwane". Podrzucę zdjęcie.
  • Odpowiedz
@Kaeste: Racja, aparat też gdzie indziej, ale zaraz powinny pojawić się te etui, a może już gdzieś są. Te szkła zazwyczaj mają twardość H9 także przypuszczam, że te inne oznaczenia tyczą się wyglądu, jedno jest czarne tam gdzie nie ma ekranu, a drugie przeźroczyste na całości. Wymiarami różnią się nieznacznie, bo jak eidzisz te szkla są na oba modele.

Osobiście używam folii od 3mk i tego etui Nillkin. Dla mnie najlepszy
  • Odpowiedz
Chodzi pewnie o to, że jest strasznie śliskie, ale nie znam szczegółów.


@Marcinox: Właśnie nie są w ogóle śliskie, tarka robi robotę. Chwyt jest bardzo pewny, do tego nie pogrubiają telefonu, a symetryczne wycięcia sprawiają, że nie traci na wyglądzie. Ale to już kwestia gustu.

A Xiaomi Mi MIX 2 SE różni się od zwykłego Mi MIX-a 2 jedynie tym, że jest w całości ceramiczny.


@Marcinox: aaa chodzi o SE
  • Odpowiedz