Wpis z mikrobloga

Szukałem telefonu - wybór padł na Xiaomi mi mix2 se (właśnie do mnie idzie). Szukam jakichś dobrych dedykowanych słuchawek pod ten model (brak mini-jacka, ehh), ładnego i praktycznego etui oraz najlepszego szkła ochronnego - poprzedni redmi note 4 spadł mi ponad 20 razy (xD), w końcu niestety mu się umarło. Co moglibyście mi polecić?

#xiaomi #telefony #mimix2
  • 23
  • Odpowiedz
@Marcinox: w sensie kolega oceniał etui bez telefonu? Pewnie jak zobaczył orginalne plecki to trochę zmienił zdanie, tamte są dopiero śliskie. Od 5 miesięcy je używam i jak dla mnie są bardzo "chwytne" i pewne, co do porównania z notem to sie nie zgadzam, on jest tak samo sliski jak mix bez etui. Na pewno są lepsze pod tym względem, sylikonowe na przykład. Nie będę się kłócić bo nie ma
  • Odpowiedz
@kosikos87:

Oczywiście możesz mieć rację. Ja nie noszę ani nillkina, ani dołączonego - po prostu mam wsuwane, które bardzo cenię. Tył bez etui jest śliski, ale bez przesady.

A no i szanuję twoje zdanie. Dzięki za podzielenie się opinią. :)
  • Odpowiedz
@kosikos87:
Akurat etui to akurat w rodzinie jest na note 4x. Używałem go przez dwa czy ileś tygodni i akurat było zimno to zwalalem na suche ręce.
Wygląda natomiast ok i sprawia solidne wrażenie, więc nie mając innych alternatyw jak np Spigen nie miałem większego wyboru. Żałuję że nie spojrzałem na nie jeszcze raz przed zamówieniem, ale to akurat grosze więc w/e.
W praktyce, o ile nie trzyma się palca pod spodem (mój chwyt to, może dzięki dużym łapkom, trzymanie telefonu bez dotykania plecków), telefon zwyczajnie wysuwa się z rąk.
Przy wyjmowaniu z kieszeni będąc na zakupach czy ogólnie poruszając się gdzie indziej niż dom-samochod-praca/szkola, naprawdę wystarczy chwila nieuwagi i pozamiatane.
Karbowane plecki są karbowane, ale do mego gripu nic praktycznie
  • Odpowiedz