Wpis z mikrobloga

Czesc,
Zastanawiam sie nad lotem do Porto. Dostepne terminy to listopad/grudzien/marzec i wszedzie piszą że jest tam wtedy chłodno.
Co radzicie ? lecieć mimo iż jest chłodno czy olać i zbierać na lot jak będzie ciepło ?:)
Ktoś był i może opowiedzieć jak tam wyglada pogoda w tych miesiacach ?
#portugalia #podroze
  • 11
@DaxterPoker ja bylem w styczniu i pod koniec pazdziernika.
W styczniu trafilem zajebista pogode jakies 15-20zl slonecznie, natomiast wiem, ze mialem szczescie bo czesto wtedy pada deszcz podobno.
A pod koniec pazdziernika miałem 28 stopni :D i było wręcz upalnie.
@polik95: to dalej nie wiem ... bo na listopad niby zapowiadają te 16 stopni ( z trzech miesięcy ktore wymienilem listopad niby najcieplejszy według accuweather ).
Chodzi mi o to żeby spokojnie bez kurtki móc zwiedzać nie przeklinając na pogodę.
@DaxterPoker: zresztą nie sądzę, że będziesz siedział aż 6 dni w Porto, bo nie ma tam aż tyle do roboty. Poszukaj biletów na pociągi do Lizbony (kupione miesiąc wcześniej są ok 50% tańsze). Braga jest średnio ciekawa, można zobaczyć Coimbrę (max pół dnia), ale bardziej polecam Tomar (klasztor templariuszy).
@DaxterPoker: mieszkałem pół roku w Porto, w marcu może padać, ale ogólnie git, w styczniu jak masz 15 stopni na zewnątrz, to i tyle w mieszkaniu, więc średnio, jak masz więcej czasu w Porto to polecam koniecznie park narodowy Geres na 1dniowy trip