Wpis z mikrobloga

Ok. Więc teraz żeby nie było narzekania że wrzucam same drogie złomy - autko za 1000 (dokładnie 999zł) słownie TYSIĄC złotych do połykania kilometrów (jazdy)
Renault Safrane II 2.0 + LPG

Na wyposażeniu ni ma takiej bidy: automatyczna klima, skórzane fotele, elektryczne szyby z przodu, alusy
Link:
https://www.otomoto.pl/oferta/renault-safrane-tani-do-jazdy-z-gazem-skora-ID6zWtyu.html#477cf37931

Mało dynamiczny 115 konny silnik, ale może komuś wystarczy.
Do zrobienia na pewno jest blacharka - rdzwewieją tylne nadkola
Do dopieszczenia kosmetyka - uszczelki wychodzące spod lamp i listw
Oraz wnętrze - brakujący podłokietnik? od strony kierowcy, fotel kierowcy do regeneracji, oraz brakujące kratki nawiewów na środku

#ciota #samochody #motoryzacja #renault #safrane
K.....2 - Ok. Więc teraz żeby nie było narzekania że wrzucam same drogie złomy - autk...

źródło: comment_Ph4ISQx9EAvJesxDpIoimu4EsQoWKoZy.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos: jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale widać na ostatnim zdjęciu że od strony kierowcy brakuje tego na czym można oprzeć rękę
imo safrane to jeden z ostatnich rigczowych samochodów od renault
  • Odpowiedz
@Yezdemir: okazją było jak pod poznaniem stała pierwsza generacja z 3.0 V6 + LPG na wypasie z uszkodzonym rozrusznikiem za 1000zł :)
Safranki są teraz bardzo, bardzo tanie. Jeżeli ktoś szuka taniej dużej limuzyny i przy okazji praktycznej (bo to liftback) to chyba nie ma lepszego wyboru.
  • Odpowiedz
@Karton12: Na moje bardzo niedoceniane auto. Safrane chyba bardziej się oberwało za następców niż to jego własna zasługa. Bo Vel Satis i królowa lawet obsrały opinię marki na długie lata. Samo auto wydaje się być spoko, są benzyniaki od Volvo, sama buda to konstrukcyjnie 25 po grubym lifcie. Pewnie są elektryczne chochliki jak to w francuzach, ale w latach 90-tych nie było jeszcze tego tak dużo. Jak będę zmieniał auto to
  • Odpowiedz
@Eternit_z_azbestu: wad fabrycznych Safranka miała parę, ale żadnych poważnych. Lepiej żebyś przestudiował http://www.forum.safrane.pl/index.php przed jakimikolwiek decyzjami żeby nie kupić śmietnika i wiedzieć na co zwracać uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

samo 2.5 od volvo to bardzo dobry kompromis między osiągami a ekonomią. Aczkolwiek byle nie w automacie bo muł straszny będzie
Zawsze możesz pomyśleć jeszcze nad 3.0 V6 konstrukcji Nissana
  • Odpowiedz
@Karton12 cena niesamowita ( ͡º ͜ʖ͡º) mój smartfon więcej kosztował , szok. Ale jeździ i na głowę się woda nie leje. Jak jeszcze z klimą to w ogóle wypas, moja pierwsza skoda favorit nie miała ani klimy ani wspomagania ani ABS...
  • Odpowiedz