Wpis z mikrobloga

@Rafal-Kowalyk
Napiszę Ci tutaj bo wiem, że cały czas czytasz wykop.
Jako kobieta młoda kobieta chciałam ci napisać, że bez względu na to co robiłeś na SU, w życiu nie zwróciłabym na ciebie uwagi. Nie wiem skąd u ciebie poczucie, że jesteś przystojny - Nie jesteś. Nie wiem również dlaczego twierdzisz, że "maniurki" lecą na ciebie (chyba, że maniurki to dla ciebie kobiety pokroju Marleny - czyli dziewczyny dla których ważny jest bolec i 300 zł na oriflejmy). Spójrzmy prawdzie w oczy Rafał, nie masz nic do zaoferowania. I nie mówię tu o pieniądzach, bo normalna kobieta nie pozwoli sobie na utrzymywanie jej przez faceta. Mówię tu o bezpieczeństwie, rozmowie. A ty ani nie jesteś przystojny, ani elokwentny. To tyle jeśli chodzi o spostrzeżenia normalnej, młodej dziewczyny.
A teraz reszta.
Nie obchodzi mnie czy Marlena żyje czy nie. Jeśli nie to szkoda - jak każdego człowieka. Natomiast jeśli żyje, to powiedz mi jakim trzeba być zerem i podludziem, żeby wymyślać takie historie tylko po to żeby fejm się zgadzał.
Obrażasz ludzi, którzy normalnie pracują, często nazywając ich zerem. Spójrz prawdzie w oczy, kto tu jest zerem? Ja pracując na kasie w biedrze (taki przyklad), czy ty srający do wiaderka i #!$%@?ący swoim małym usianym niewiadomego pochodzenia krostami przyrodzeniem? Nie wiem kto dał ci tak mylne postrzeganie świata.
#!$%@?, że zarabiasz na streamach. I tu jeden najważniejszy błąd, z którego chcę cię wyprowadzić. Zarabiałeś. Przez ostatnie dwa dni, byłeś w stanie zesrać się na zielono, byleby ludzie przelali ci 2 zł. Teksty w stylu "jak nie wyślecie donejta w ciagu 10 minut to wyłączam stream'a" i twoja publika pisząca "TO #!$%@?".
Więcej widzów i donejtów ma Jaca Magical, który jedyne co jest w stanie wydukać to kawał o pługu. Moje gratulacje.
#rafatus
  • 9
Nie wiem kto dał ci tak mylne postrzeganie świata.


@onomatopejoszka: true story sis! A postrzeganie świata to próba dowartościowania śmieciowego życia Rafałka. On doskonale zdaje sobie sprawę, że gdyby przestał nadawać większość w kilka dni zapomniałaby o tym, że kiedykolwiek był taki typ, no chyba że ktoś trafiłby na powtórkę programu UWAGA. Więc próbuje się dowartościować twierdząc, że jest bogaty, elokwentny, przystojny, ponadprzeciętnie inteligentny, a wszystko co robi, to performance i