Wpis z mikrobloga

aaaaaa #!$%@? mać #!$%@? bruksizm #!$%@? cię #!$%@?
znowu kawalek zęba mi się chyba ukruszył bo w nocy zamiast spać jak człowiek to ja #!$%@? szczęką i zgrzytam zębami
nosze #!$%@?ą szynę specjalną ale co z tego skoro ona jest na górne zęby a dolne trąc o nią są narażone na uszkodzenie
nie moge juz z tym gownem, mam zjechane zęby tak że wszystkie są równiutko, żadne kły nie wystają ponad szereg xD równa linia
dentysta jak zobaczył jak potrafię wygryźć tą szynę-aparat powiedział że chyba nigdy czegoś takiego nie widział i rzadko się zdarza taka siła nacisku szczęki xD super #!$%@? szkoda że nie urodziłem się jakimś tygrysem to może by mi się to do czegoś przydało
niech ktoś jakieś porady
#zalesie #bruksizm #medycyna #kiciochpyta #ehhhhhhhhhhhhh
Pobierz lazer - aaaaaa #!$%@? mać #!$%@? bruksizm #!$%@? cię #!$%@?
znowu kawalek zęba mi si...
źródło: comment_dPpxVNKyuuGWUuNVvKCFFtH3c1L7XCmH.jpg
  • 9
@lazer: Zęby i DZIĄSŁA także zmian? Dwa lata nosiłem twardą szynę na żuchwie i mam obniżone całe dziąsło (2mm). Dzisiaj byłem u dentysty i powiedziała że tak się zdarza a bruksizm to plaga.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beztabu: a jakos sam to czułeś czy dentysta zauwazyl? zeby zapewne mam w gorszym stanie tzn trochę bardziej zjechane bo zdarza mi się spać bez szyny a z tymi dziaslami to kurde nie mam pojęcia, nigdy dentysta nie zwracał mi uwagi na to
@lazer: Niektóre zęby czuć a wszystkie widać.
Skoro nie zwracał uwagi to PRAWDOPODOBNIE jest ok. Sprawdź sobie przed lustrem czy masz odsłoniętej szyjki zębowe