Wpis z mikrobloga

Czy jako użytkownik LG V30 jesteś po czasie z tego telefonu zadowolony? Spotkałem się z recenzją, w której tester narzekał na nierównomierne podświetlenie ekranu, ale miał model przedprodukcyjny. Czy ta wada występuje również w modelach sprzedażowych?
#v30 #lg #telefony
  • 8
  • Odpowiedz
@ZjadamChmury: A co ci się nie podoba/ nie odpowiada w tym telefonie? Korzystasz z wyjścia słuchawkowego? Miałem nadzieję, że zastąpi mi DAPa, żebym kilku urządzeń ze sobą nie nosił. Masz porównanie do innych zeszłorocznych flagowców? Ewentualnie wiedząc to, co wiesz teraz, który telefon byś wybrał?
  • Odpowiedz
@Drmscape: _A co ci się nie podoba/ nie odpowiada w tym telefonie?
Telefon jest spoko ale za oferowal za malo w stosunku do tego ile trzeba bylo na niego wydac wzgledem ceny LG G4
Korzystasz z wyjścia słuchawkowego? Miałem nadzieję, że zastąpi mi DAPa, żebym kilku urządzeń ze sobą nie nosił.
Korzystam, ale nie jestem melomanem, jakosc dobra ale moge to samo powiedziec o LG G4
Masz porównanie do innych zeszłorocznych
  • Odpowiedz
@Drmscape: Jestem zadowolony. Jeżeli jest jakaś nierównomierność podświetlenia to w codziennym użytkowaniu jej nie zauważyłem. Raz miałem wrażenie, że jest nierównomierne - nocą, jak włączyłem filtrowanie niebieskiego światła i obraz w jednolitym kolorze. W każdym razie nie przejmuj się tymi doniesieniami bo ekran jest okej.

Ja korzystam - mimo, że mam słuchawki bezprzewodowe, to zacząłem je często podłączać przez jacka. Największą zaletą jest imo tryb szerokokątny. Brakuje mi możliwości odpalania wszystkiego
  • Odpowiedz
@Drmscape: Ah, jeszcze po przesiadce z galaxy S6 bardzo brakuje mi podczerwieni - używałem jej na co dzień żeby sterować klimą, głośnikami itp. No ale chyba żaden z nowych telefonów jej już nie ma, za co wielki minus dla ich projektantów :/
  • Odpowiedz
@Drmscape: Z tego co wyczytałem to nie miało być jeszcze przez OTA, jednak nie instalowałem po kablu. Po prostu w ustawieniach kliknąłem "szukaj aktualizacji", ściągnąłem i zainstalowałem xd
Z rzeczy irytujących może być działanie np. galerii w której (w przeciwieństwie do innych androidów) najpierw się wybiera opcję "udostępnij" a potem zaznacza się które obrazy. Na początku nie ogarniałem, jak w ogóle mogę wysłać ich kilka, bo przytrzymanie na miniaturze mi nie
  • Odpowiedz