Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dylann: uwielbiam takie fotki i osoby, którzy się nimi podniecają - ale jak by ich różowy pasek wyszedł na plażę w takim kostiumie to by byli obrażeni do końca życia xD - no chyba że 100% ludzi co się tym podnieca to ludzie piwnicy xD
jak by ich różowy pasek wyszedł na plażę w takim kostiumie to by byli obrażeni do końca życia


@samuraj24: Dlaczego? Jakby mój różowy miał taką dupę, to byłbym zadowolony. A że inni patrzą i zazdroszczą? Co w tym złego?
@dylann @samuraj24 @mayek Niestety polki są mocno zakompleksione i jaralbym się, gdyby moja różowa tak się ubrala na plażę. Niestety kompleksy powodują, że polki wolą się nie ubierać ładnie, bo "wyglądalabym jak dziwka".
To samo mówią nie tylko o strojach kąpielowych, ale też o zakolanowkach czy ładnej bieliźnie. Wolą nosić pantalony. Idiotki.
Niestety polki są mocno zakompleksione


@ziuaxa: Spokojnie, wystarczy że pojadą do Grecji czy Hiszpanii na wakacje i oporów nie mają.
Nie wiem z czego to wynika. Czy z luźnej wakacyjno/egzotycznej atmosfery? Czy może z braku sebixów, którzy myślą że jak laska jest na plaży pół naga to można gapić się na nią i zaczepiać.
@mayek raczej z dużej liczby hiszpanskich i włoskich tudzież arabskich facetów, którzy właśnie liczą na łatwe, darmowe ruch*nko, a nasze rodaczki z uśmiechem na ustach (i z ch*jem w ustach) chętnie się na to godzą. "Bo taki był egzotyczny".