Wpis z mikrobloga

Chyba dopiero dziś dotarło do mnie, ze po sobotnim weselu kumpla niebieskiego będę na językach wszystkich Grażynek, które tam były xdddd
A więc jakoś ok 2 w nocy i zabawa w „krzesełka”, typowa zabawa weselna, na każdym jakim byłam to sie pojawiła. Ale zeby było śmieszniej to partnerki facetów wykonywały zadania i po wykonaniu go facet mógł zająć miejsce. No dobra zabawa sie zaczęła:
- partner może usiąść jak partnerka przyniesie mu napój jabłko mięta - szybko do stolika i gotowe
- kolejne zadanie to przynieść kluczyki do nie swojego samochodu - szybka akcja, kumpel daje kluczyki i niebieski juz siedzi
- partnerka ma przynieść 3 ciastka na talerzyku - tutaj tez szybko poszło bo stałam blisko stolika
- kawałek ręcznika papierowego z łazienki - tylko dwie z nas wpadły na pomysł, ze męski jest bliżej xdddd
- następnie 20 przysiadów
- przed ostatnia akcja to przyprowadzić na kolanach kogoś z kuchni- udało sie złapać kelnerkę i oto zostało ostatnie zadanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A więc ostatnie zadanie brzmiało:
- PARTNER MOŻE USIĄŚĆ NA KRZESEŁKU W MOMENCIE GDY JEGO PARTNERKA BĘDZIE TRZYMAĆ W RECE 2 JAJA

I co mądra ja? Xddd
Widzę dziewczyna juz prawie w kuchni, wiec nie mam szans na wygrana, podlatuje do niebieskiego łapie go za krocze i krzyczę siadaj xddd

Tak wiec od tego wydarzenia siedzę i kisne jak tylko sobie przypomnę o całej akcji i o tym jak mama pana młodego aż sobie uklękła bo takiego ataku śmiechu dostała xD

A my wyszliśmy z wesela z flaszka wódki, której chyba nigdy nie wypije bo jest tak zajebistą pamiątka ()

#wesele #heheszki #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda #takbylo
  • 290
  • Odpowiedz
@woda_gazowana: cooo? Co ja takiego znów zrobiłam? Od samego początku jeśli przesuniesz sobie komentarze, jasno pisze, ze każdy ma prawo do własnego zdania, nie odpisuje wielu osoba, ze względu na to, ze maja prawo do skrytykowania całej akcji, która mnie śmieszy i podchodzę do niej z dystansem i to mocno :) ale wkurza mnie, ze wiele osob automatycznie mnie ocenia i twierdzi jaki to ze mnie tłuk i kretynka, jakim
  • Odpowiedz
@stokrotka364

ale wkurza mnie, ze wiele osob automatycznie mnie ocenia i twierdzi jaki to ze mnie tłuk i kretynka, jakim okrutnym rakiem jestem itd...


Nie wiem czy jesteś tłukłem, kretynką i rakiem ale zachowałaś się jak wszystkie trzy.
  • Odpowiedz
@murdoc:

@latko94 jak to było? "Wyjmij kija z tyłka piwniczaku"? Dodam, że to ty się do mnie #!$%@?łe# pierwszy, więc już mi nieczego nie proponuj, tylko daj mi spokój i idź w swoją stronę.


A tak
  • Odpowiedz
@murdoc:

piwniczaku

wiejska patola

mały człowieczku

plebs

Bez wulgaryzmów i wyzwisk nie skleisz zdania jak widzę. Nazwałeś mnie piwniczakiem xD To zawsze wygrywa rozmowę, gdzie mi do Ciebie:) Ogólnie niesamowita bieda umysłowa z Twojej strony. Dlatego kończę "dyskusję" i pozostaje mi życzyć udanego leczenia
  • Odpowiedz
@murdoc: Nie
Może Ty się #!$%@? od ludzi normalnych, o innych gustach niż Ty? Bo tego nie widzisz?
A obrazek bardziej pasuje do Ciebie, bo to Ty reprezentujesz tutaj egoistyczny i egocentryczny styl życia
  • Odpowiedz
@murdoc:
Nie zesraj się:)
To co powiedzieć o typie ktory dowala sie do randomowego wpisu na portalu dla przegrywów? Tobie wydaje sie ze jestes lepszy a tak naprawde to zyjesz w iluzji. Encyklopedyczny wykopek, dosłownie
A tego obśmiania w Twojej firmie chyba nie przeżyję xD Serio:) najpierw kłócisz sie na stronie cyt dla #!$%@? a potem żalisz sie w pracy:) I te ograne po miliard razy teksty o piwnicy i
  • Odpowiedz