Wpis z mikrobloga

Co byście zrobili na moim miejscu?
Koniec liceum zbliża się wielkimi krokami, można powiedzieć że za rok już będę musiał podjąć decyzję co chcę robić dalej.

Przyłożyć się do matury (medycyna) czy olać całkiem i iść w to co lubię (programowanie)?

Proszę jakieś wypowiedzi czemu akurat to wybraliscie
#pytanie #ankieta #rozkminy
  • 9
@Bruno_: ja pier************* medycyna a programowanie nooooooooooooo niezły rozszczał..............Mogę Ci tylko powiedzieć, że mój braciak młodszy jest programistą30k a ma 23 lata.... po medycynie taki chajs pewnie będziesz zarabiać za 20 lat.....
@Psychopathy_Red: nie chcesz nie wierz, w wieku 23 lat zajmuje się fizyką "jakiś tam modeli" w studiu produkujące gry tj. Activision - pracuje zdalnie....... z domu rodzinnego. A posadę dostał bo wygrał jakiś konkurs, który był organizowany w warszawie czy jakoś tak.
@Bruno_: idź w to co lubisz robić.
Jeśli masz sobie życie układać pod pseudo prestiżowy zawód bo ktoś ma wobec Ciebie oczekiwania a nie będziesz odczuwał żadnej frajdy to długo nie pociągniesz.
Nie rób w życiu niczego na sile ;)
@Bruno_: Chłopie idź w programowanie, jak jesteś mądry i pracowity to będziesz miał z tego 2x większy hajs niż po medycynie. Żeby po medycynie dorobić się kasy musisz #!$%@?ć jak żuk gnojarz na 2 etaty i się jeszcze rozwijać naukowo. I nie będziesz uwiązany specjalizacjami, dyżurami itd. do jednego miejsca.