Wpis z mikrobloga

A co jeśli schizfrenicy tak naprawdę nie są chorzy tylko maja bardziej wyczulone zmysły niż zwykli ludzie i widza/słyszą demony, które otaczają nas wszystkich, cały czas ale tylko oni mogą mogą je usłyszeć? Leki pozwalają im zagłuszyć te istoty poprzez ograniczenie czułości zmysłów.
Miałem kilka razy paraliż senny, widziałem wtedy kobietę, stara jak z horroru, ktora patrzyła na mnie i raz powiedziała "wiem, ze teraz mnie widzisz wiec będę przychodziła codziennie aż mnie przyjmiesz". Od tamtej pory boje się tego paraliżu. Czytałem o tym na różnych forach i wiele osób na świecie opisywało ta postac BARDZO podobnie. może ona przychodzi do nas codziennie ale tylko czasami ja widzimy. Może świat demonów jest równoległy albo nawet ten sam ale trzeba nadawać na specjalnych falach, żeby go dostrzec. Czasami koty lub psy dziwnie się zachowują, kot podąża wzrokiem za niewidzialnym punktem a pies szczeka na powietrze, może to właśnie te istoty a zwierzęta je czują bo maja lepsze zmysły? Koty od zawsze były postrzegane jako zwierzęta magiczne, juz w starożytnym Egipcie wierzono, ze koty to zwierzęta boskie stad kult kota. Do tego właśnie ten zwierzak jest nieodłącznym towarzyszem czarownic w stereotypie i może nie bez powodu. Ile razy kiedy nasz organizm się wyciszal pozostając sam w domu i jakby czuł czyjąś obecność albo wydawalo nam się, ze " cos" słyszeliśmy. Dlaczego po z gaszeniu światła i przejściu z pokoju odczuwamy niepokój i zmykamy stamtąd czym prędzej? Demony istnieją w każdej z religii od wieków i wydaje mi się, ze nie bez powodu. Pomyslcie o tym kiedy następnym razem zgasicie światło przed snem ;) (specjalnie dodaje ten wpis rano, żebyście byli jutro wyspani)
źródło: comment_UyPo7D25H0HODhohg7eUfGilfagemgn4.jpg
  • 7
@mar-kar-583 bo może nadają na innych "falach" albo demony wybierają sobie ofiary. Chociaż jak poczytasz to dowiesz sie, ze wszyscy maja omamy słuchowe podobne, glosy mówiące przykre rzeczy wiec nie do końca masz racje.