Wpis z mikrobloga

@qdlatyxes: Pamiętaj że nie samym tempem żyje człowiek. Jak widzę u rywala że ma Azpilicuetę lub innego słabszego fizycznie to idę na zwarcie, bo mam bardzo silnego napastnika który nic sobie nie robi z takiego obrońcy. Z drugiej strony, mnóstwo ludzi wyznaje zasadę pace whore, więc najlepiej mieć parę różnego typu.
@chim3ra Ja w większości nie polegam na szybkości. Moim ulubionym napastnikiem jest Lewy. Chodzi o to, że to ma być zawodnik na jeden mecz, jak któryś z obrońców pauzuje, a wtedy nie mam jak nauczyć się jego profilu, więc wolę, by był po prostu szybki :)
@DramaMaker Kurczę, a mnie się Koulibaly wydaje zajebisty. Brakowało mi takiego do pary z Boatengiem. Dopiero kilka dni gram Calcio, to nie miałem kiedy wielu grajków wypróbować. No nic, obadam. Wklejam też skład, jeżeli jeszcze widzisz, co można wzmocnić :) 450k jeszcze leży odłogiem, niby czeka na totsy, ale nie wiem, czy później będzie mi się chciało grać.

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=iDvI9uhZNr1:FFA18XBO