Wpis z mikrobloga

Hej Mirabelki, znacie coś takiego jak szczotkowanie ciała na sucho? Stosuje któraś, jakieś fajne efekty? Dostałam od koleżanki szczotkę i tak się zastanawiam nad tym :D ona też jest świeża w tym i raczej nie powiedziała mi nic konkretnego, oprócz tego że "na internecie dziewczyny piszą, że super efekty" :D Czy takie szczotkowanie zastępuje peeling??

#mirabelkopomusz #rozowepaski #pielegnacja
  • 5
@peska_paczeska: polecam. Zastępuje peeling, ujędrnia i w ogóle. Wystarczy kilka minut - szczotkuje się od dołu w górę przed prysznicem kolistymi ruchami. Nie ma sensu skupiać się np. 15 minut na udach bo tylko skórę można podrażnić jak się nieumiejętnie robi. Lepiej mniej, a regualrnie. Po umyciu balsam lub olej makadamia, do tego pij dużo wody i pierwsze efekty będą w 2-4 tygodnie (a sama skóra nawet szybciej)
W ogóle dzięki
@StaryZdzich: ooo dzięki za odpowiedź :) szczerze mówiąc na początku wydawało mi się to śmieszne, no bo sam wygląd tej szczotki to kojarzy się (przynajmniej mi) ze szczotami dla koni :D ale po takiej rekomendacji na pewno od dziś zacznę :) dobrze, że zapytałam bo koleżanka nic nie mówiła o kolistych ruchach a to pewnie ma znaczenie.

Pozdrawiam Mirabelko i nową szczotkę dobrze chowaj przed niebieskim :D