Wpis z mikrobloga

@maciekson: ja się do dzisiaj zastanawiam kto wpadł na pomysł, żeby obie te linie jechały na -> Dworzec Nadodrze. co chwile zaczepia mnie ktoś nie z wro i pyta lelelelelel a gdzie jedzie 0 na Dworzec Główny? Ja pokazuję, na co on, że lelelelel ale on jedzie na Nadodrze a nie Główny.
Jakby nie mogli zostawić, że 0P jedzie na Dworzec Główny, a 0L jedzie na Nadodrze. Jak ktoś jest nie
@Czarli1234:
Na rysunku masz zaznaczone

@consummatumest:

Jakby nie mogli zostawić, że 0P jedzie na Dworzec Główny, a 0L jedzie na Nadodrze. Jak ktoś jest nie z Wro i na szybko chce wsiąść do tramwaju to nie ma czasu na ogarnianie czy P jedzie na Główny, patrzy na szybko na kierunek napisany na tramwaju i widzi, że Nadodrze.


Ale rozumiem, że jak 0P przejechało Dworzec Główny, to dalej się wyświetlał Dworzec
Pobierz maciekson - @Czarli1234: 
Na rysunku masz zaznaczone

@consummatumest: 
 Jakby nie...
źródło: comment_PuAsrJKI3OgbIcWoQH7fxpcN8nyZi4se.jpg
@maciekson: Teraz jest tak, że i jedna i druga zerówka ma kierunek Dworzec Nadodrze. Więc jak wsiadasz na Dworcu Nadodrze to wsiadasz do tramwaja, któremu wyświetla się napis, że jedzie na Dworzec Nadodrze. Kiedyś było tak, że wsiadałeś na Dworcu Nadodrze i jechałeś na Dworzec Główny. A na Głównym zmieniał się napis na Dworzec Nadodrze.
Więc sporo osób pyta się jak dojechać na Główny, ja pokazuję, że 0P a oni mi
@maciekson Brawo dostajesz złotą statuetkę IE!

A nie zwróciłeś uwagi, że od kilku tygodni, jeśli nie miesięcy głos w tramwaju informuje, że jedziesz linią "zero lewe/prawe"?