Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie. Masternak no i przede wszystkim Adamek bardzo dobre walki. Ale najwięcej radości będziemy mieli z Balskiego. Borek prowadzi go wyśmienicie. Adam stopniowo pnie się do góry w rankingu wagi cruiser. Kwestia czasu jak zawalczy o pas. Oczywiście, to bardziej kwestia tych 4-5 walk niż 1-2, ale nie ma co się śpieszyć. Balski ma mega mocny cios jak na tą kategorie, fajna praca nóg, chłodna głowa, pewność siebie, twardy łeb. Popracuje trochę nad defensywą i mamy kolejnego dobrego polskiego pięściarza, który będzie czołówką w swojej wadze.

#boks
  • 19
@Wolodyjowski: Widać, że #!$%@? znasz się na boksie. Niestety kolego. Twoja pierwsza gala, nie? Grachev, jakbyś się zainteresował, to był jeszcze kilka lat temu bardzo perspektywiczny bokser który doszedł do walk z najlepszymi w cruiser. Owszem, przegrał kilka tych walk, ale często pozostawiał po sobie dobre wrażenie. Nie jest to leszcz, który nigdy nie walczył z kimś dobrym. On takich walk z najlepszymi ma na koncie z sześć gdzie z dwie
@ShinpuTokubetsu: Zdecydowanie się nie zgadzam. Papiery na czołówkę to ma Wierzbicki, natomiast Balski popełnia cały czas te same błędy i o duże walki w jego wykonaniu będzie ciężko. Kategoria poszła bardzo mocno do przodu, a ja niestety nie widzę u Adama dużych postępów i nie chodzi mi o obronę, tylko o atak. Balski bardzo wpada z ciosami, zupełnie nie wykorzystuje warunków fizycznych i nie bije ciosów prostych. Dla mnie ta walka
@surmix: proszę cię, twoja logika, ze jak ktoś walczył z kimś dobrym - z czołówka, to wyznacznik, ze jest się dobrym zawodnikiem? Błagam cię. I do tego, z kim ten Grachev walcxyl? Z nikim wartym nadmienienia.

mówisz mi, ze #!$%@? się znam na boksie, pierwsza gala, frazesy gimbusa eksperta, a piszesz, ze balski będzie posiadaczem pasa hehehe.
@surmix: Grachev, jakbyś się zainteresował walczył z czołówką, ale półciężkiej kolego, czyli te 12 kg mniej xd, a była to jego druga walka w cruiser, także ten Panie ekspert. Denis nigdy nie był jakimś wielkim półciężkim, a różnica w rozmiarach na korzyść Balskiego była bardzo duża, pewnie z 8 kg różnicy. Rusek przegrał dość wyraźnie z Ryno Liebenbergiem, Oosthuizen go zastopował: obaj panowie nigdy nie byli nawet w top 10 kategorii
@surmix: "jak sie nie znasz na boksie to sie nie wypowiadaj. Tam pokomentuj sobie meczyki gierek w stylu csgo. EoT" xD
Widze, że z komentowania CS:GO cię #!$%@? to się na boks przerzuciłeś. Tutaj też masz 0 pojęcie.
@surmix: to nie dawaj powodu do głupich śmieszków zielonko, jak narazie nie pokazałeś ani krzty swojej "WIELKIEJ" bokserskiej wiedzy, śmiem twierdzić , że jej nie masz w ogóle