Wpis z mikrobloga

Przecież na to są tak małe szanse że szkoda gadać. To powodzenia z giełdami. Bardziej należy się bać fraudów a nie idiotycznych pieniędzy z przestępstwa. To tak kretyński powód do strachu że szkoda gadać.


@cyberpunkbtc: Zapraszam do lektury https://github.com/torepublicStartpageCode/torepublic2

Jak coś sprzedajesz na allegro to też może ktoś kupić od ciebie za pieniądze z przestępstwa. Paraliż handlu na allegro, wszyscy już uciekają w obawie o
  • Odpowiedz
@SHA256_NSABACKDOOR_SATOSHI_CIA: Ale co ma do rzeczy Allegro jeżeli ktoś ci przelewa ze swojego konta?
Tak samo byle giełda czy kantor może się bać że ktoś u nich kupi za pieniądze pochodzące z przestępstwa. Idiotyczny argument, giełdy i kantory mają problemy z fraudami a nie z pieniędzmi z przestępstwa

@kooliber: Dlatego trzeba normalnym przelewem brać
  • Odpowiedz
Ale co ma do rzeczy Allegro jeżeli ktoś ci przelewa ze swojego konta?


@cyberpunkbtc: Konto na słupa albo z włamu

Tak samo byle giełda czy kantor może się bać że ktoś u nich kupi za pieniądze pochodzące z
  • Odpowiedz
O co ci chodzi? Wysyłasz mi link do jakiegoś postu gdzie jakiś chłop założył z innym kantor bitcoinoiwy a ten go pobił?

Wysłałem to do @Marcinowy - nie jest pierwszym który o tym pomyślał, spóźnił się o kilka lat, i nie zdaje sobie sprawy że to bardzo niebezpieczny biznes


@SHA256_NSABACKDOOR_SATOSHI_CIA: Po przeczytaniu tego chodzi że jakiś typek zrobił konkurencje FlayingAtomowi, który specjalizuje się w handlu BTC anonimowo za gotówkę?
  • Odpowiedz
Ale co ma zakładanie jakiegoś kantoru na spółkę z jakimś #!$%@? facetem do robienia transakcji na localbitcoins


@cyberpunkbtc: Robienie biznesu w anonimowych wymianach gotówki face to face - jak ktoś nie ma pleców to prędzej czy później będzie mieć z tego kłopoty

Po przeczytaniu tego chodzi że jakiś typek zrobił konkurencje FlayingAtomowi, który specjalizuje się w handlu BTC anonimowo za
  • Odpowiedz
@SHA256_NSABACKDOOR_SATOSHI_CIA: No to przecież sam napisałem że to ryzykowne. O co ci chodzi.
Najpierw zacząłeś się #!$%@?ć o pieniądze z przestępstwa, zobaczyłeś że to bezsens to przeskoczyłeś na temat sprzedaży twarzą w twarz. Dzięki, sam tam napisałem że to niebezpieczne i chyba każdy to rozumie
  • Odpowiedz